Rezultate te kerkimit per termin: +Vangjel +Dule

Total: 3553
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.741Z

Vangjel Dule ne PD

brbrMesditen e se martes kryetari i PBDNJ Vangjel Dule ka zhvilluar nje takim me kreun e PD Lulzim Basha duke shenuar keshtu nje hap afrimi me opoziten Edhe pse kjo eshte hera e pare qe Dule hyn ne seline e PD bashkepunimi me te djathten ka qene prezent edhe ne zgjedhjet lokale te 2015 Ne qershorin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.554Z

Dule refuzon ftesën, Berisha:Kujdes, Vangjel

Dule ka kërkuar qeveri teknike. Më pas zhvillon takim me liderin e PS-së, Edi Rama. TIRANË - Kryeministri Sali Berisha, i cili pretendon se është fitues në këto zgjedhje, i ka bërë ofertë edhe kryetarit të PBDNJ-së, Vangjel Dule, që të jetë pjesë e qeverisjes. Por, kryetari i P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.018Z

Vangjel Dule: Qeveria e Athinës braktisi minoritetin

Pjesëmarrja e minoritarëve në këto zgjedhje ka qenë tepër e ulët Kryetari i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriu, Vangjel Dule kritikon qeverinë greke për rezultatin e PBDNJ në zgjedhje e 23 qershorit. Në një intervistë për një gazetë greke, Vangjel Dule shprehet se pjesëmarr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.562Z

Brokaj: Vangjel Dule kërkon destabilitet

Anëtari i Grupit të të Urtëve në Partinë Socialiste, ish-deputet i Vlorës, Sabit Brokaj, shprehet se Himara nuk është konsideruar asnjëherë minoritet. Në një intervistë për gazetën Panorama, Brokaj shprehet se janë shoqatat antishqiptare greke që e kanë nxitur këtë përcaktim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.648Z

Çfarë bën Vangjel Dule në Parlamentin e Rusisë?

Nënkryetari i Kuvendit të Shqipërisë,Vangjel Dule shihet të ketë bërë një vizitë në Kuvendin e Rusisë. Nuk e dimë se kur Vangjel Dule të ketë përfaqësuar Shqipërinë në politikën ruse, por një gjë është e sigurt se fotografia është gjatë mandatit që ai gëzon postin e la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.552Z

Dule refuzon ftesën, Berisha: Kujdes, Vangjel!

Dule ka kërkuar qeveri teknike. Më pas zhvillon takim me liderin e PS-së, Edi Rama. TIRANË - Kryeministri Sali Berisha, i cili pretendon se është fitues në këto zgjedhje, i ka bërë ofertë edhe kryetarit të PBDNJ-së, Vangjel Dule, që të jetë pjesë e qeverisjes. Por, kryetari i P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.537Z

Vangjel Dule dënon akuzat ndaj Bollanos

Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule reagon për akuzat ndaj shoqatës "Omonia" dhe kryetarit të saj, Vasil Bollano. Vangjel Dule thote se sulmet politike dhe mediatike ndaj Vasil Bollanos dëmtojnë proceset integruese të vendit dhe marrëdhëniet e mira mes Shqiperisë dhe Greqisë. Sipas kreut

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama