Rezultate te kerkimit per termin: +Vangjel +Dule

Total: 3553
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.562Z

Brokaj: Vangjel Dule kërkon destabilitet

Anëtari i Grupit të të Urtëve në Partinë Socialiste, ish-deputet i Vlorës, Sabit Brokaj, shprehet se Himara nuk është konsideruar asnjëherë minoritet. Në një intervistë për gazetën Panorama, Brokaj shprehet se janë shoqatat antishqiptare greke që e kanë nxitur këtë përcaktim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.648Z

Çfarë bën Vangjel Dule në Parlamentin e Rusisë?

Nënkryetari i Kuvendit të Shqipërisë,Vangjel Dule shihet të ketë bërë një vizitë në Kuvendin e Rusisë. Nuk e dimë se kur Vangjel Dule të ketë përfaqësuar Shqipërinë në politikën ruse, por një gjë është e sigurt se fotografia është gjatë mandatit që ai gëzon postin e la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.552Z

Dule refuzon ftesën, Berisha: Kujdes, Vangjel!

Dule ka kërkuar qeveri teknike. Më pas zhvillon takim me liderin e PS-së, Edi Rama. TIRANË - Kryeministri Sali Berisha, i cili pretendon se është fitues në këto zgjedhje, i ka bërë ofertë edhe kryetarit të PBDNJ-së, Vangjel Dule, që të jetë pjesë e qeverisjes. Por, kryetari i P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.537Z

Vangjel Dule dënon akuzat ndaj Bollanos

Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule reagon për akuzat ndaj shoqatës "Omonia" dhe kryetarit të saj, Vasil Bollano. Vangjel Dule thote se sulmet politike dhe mediatike ndaj Vasil Bollanos dëmtojnë proceset integruese të vendit dhe marrëdhëniet e mira mes Shqiperisë dhe Greqisë. Sipas kreut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.535Z

Vangjel Dule,dënon akuzat ndaj Bollanos

Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule reagon për akuzat ndaj shoqatës "Omonia" dhe kryetarit të saj, Vasil Bollano. Dule u shpreh se "Deklaratat e fundit nxisin urrejtjen mes dy vendeve dhe dëmtojmë bashkëpunimin e mirë mes Shqipërisë dhe Greqisë. Shqipëria ka marrë një rrugë integruese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.535Z

Vangjel Dule, dënon akuzat ndaj Bollanos

Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule reagon për akuzat ndaj shoqatës "Omonia" dhe kryetarit të saj, Vasil Bollano. Dule u shpreh se "Deklaratat e fundit nxisin urrejtjen mes dy vendeve dhe dëmtojmë bashkëpunimin e mirë mes Shqipërisë dhe Greqisë. Shqipëria ka marrë një rrugë integruese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.847Z

Vangjel Dule: Zgjedhje të parakohshme dhe referendum

Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule flet nga Dropulli për reformën në dretjësi, të cilën e konsideron një domosdoshmëri strategjike për vendin. Sipas tij, mungesa e kësaj reforme ka sjellë institucione të pakonsoliduara. Nuk kemi produkt të reformës në drejtësi. Jeta institucionale e p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama