Rezultate te kerkimit per termin: +Vdekja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.430Z

Autopsia: Vdekja nga shperthim eksplozivi

Vdekja e kreut te Partise demokristiane Aleks Keka ka ardhur si pasoje e shperthimit te eksplozivit. Eshte ky perfundimi i analizave shkencore te autopsise se trupit te viktimes. Keto rezultate hedhin poshte te gjithe pistat e tjera vecanerisht ato te dhene nga policia e shtetit e cila aludoi se v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.082Z

Vdekja dhe vasha e Teatrit urban

Drama e Ariel Dorfman Vdekja dhe vasha koproduksion nga Teatri Urban dhe Teatri Kombetar i Kosoves do te shfaqet ne Tirane me 6 shkurt. Me regji te Fatos Berishes ku interpretojne Yllka Gashi Shkumbin Istrefi Luan Jaha kjo shfaqje ka marre dy vleresime gjate 2010-es Me kete pjese aktorja Yllka Gas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.276Z

Jeta, vdekja dhe përjetësia

Dy poetë flasin për jetën, vdekjen dhe përjetësinë. Fahredin Shehu dhe Ag Apolloni, në këtë intervistë të shkurtër për Express, japin mendimin e tyre për jetën, tregojnë se nuk i frikohen aspak vdekjes, ndërkohë i pari shfaq besimin në ekzistencën e jetës së përtejme, ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.212Z

Prokuroria: Vdekja në tunel, aksidentale

Kukës Vdekja e punëtorit turk brenda tunelit të Kalimashit ka qenë aksidentale. Sipas hetimeve paraprake, vdekja është shkaktuar nga një gabim i vetë punëtorit. Në shenjë zie, ditën e enjte asnjë nga punëtorët e turnit nuk është futur në tunel dhe puna është pezulluar. “Aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.904Z

Vdekja e Shattos-"aksidentale"

Zyrtarët në shtetin amerikan të Teksasit kanë dalë me përfundimin se vdekja e djaloshit të adoptuar rus, Max Shatto ishte aksidentale. Prokurori i Qarkut Bobby Bland tha se katër mjekë, të cilët shqyrtuan autopsinë e djalit, u pajtuan se v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.926Z

Mbyllet hetimi, vdekja e Olldashit ishte aksident

Prokuroria ka mbyllur hetimet për aksidentin e rëndë, në të cilin gjeti vdekjen deputeti Sokol Olldashi. Dhjetë muaj pas ngjarjes, e cila ndodhi më 20 nëntor 2013, prokuroria u ka dhënë fund veprimeve të saj hetimore. Për dhjetë muaj me radhë organi i akuzës i ka kryer të gjitha e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.086Z

Kalendari i veçantë/ Ku bashkohet vdekja me seksin (FOTO)

Një firmë arkivolesh, e bindur se seksi shet, ka vendosur që të përgatisë një kalendar të veçantë për vitin 2013. Modele seksi shfaqen në krah të arkivoleve që ofron për shitje firma polake Lindner. Kalendari kushton rreth 40 euro, por problemi është nëse do e vinit dot në mur.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama