Rezultate te kerkimit per termin: +Vdekja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.555Z

Vdes Thecer, macja e Ministrit kanadez të Transporteve

Vdekja e një kafshe mund të shkaktojë një incident diplomatik. Ministri kanadez i Transporteve, Xhon Beird njoftoi kolegët e tij se Thecer kishte ndërruar jetë. Lajmi u përhap aq shpejt, sa brenda pak minutash e gjithë Londra ishte e alarmuar. Gjithçka u sqarua e më në fund të gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.088Z

Lezhe 23-vjecari humb jeten gjate gares me motor ne pisten e Gjadrit

Nje i ri humbi jeten sot si pasoje e perplasjes se motorit te tij me tre automjete. Viktima eshte Mujo Martini 23 vjec nga fshati Gurez i Kurbinit. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 1420 ne pisten e aviacionit te Gjadrit ku fundjavave zakonisht behen gara. Motori me te cilin 23-vjecari po bente gare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.062Z

Ishem gjendet ne kanal trupi i nje gruaje

shte identifikuar trupi i pajete i gruas qe u gjet ne oret e vona te se premtes ne nje kanal ne komunen e Ishmit. Kufoma i perket shtetases Rolanda Kaja 29 vjec nga Durresi e divorcuar me 2 femije. Kufoma u gjet nga banore te zones te cilet lajmeruan menjehere policine. Trupi u dergua ne morgun e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.503Z

Kolumbi vritet kreu ushtarak i FARK-ut

Kreu i krahut ushtarak te FARK-ut Victor Julio Suarez Rojaz ka mbetur i vrare ne nje konflikt te armatosur me ushtrine kolumbiane. Vdekja e komandantit i njohur me nofkat Jorge Briceno dhe Mono Jojoy eshte konfirmuar edhe nga prokurori i pergjithshem i Kolumbise Guillermo Mendoza. Nga i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.933Z

Adriano kishte menduar te vriste veten

Tani eshte i qete falenderoj Romen qe i ka dhene nje mundesi. Adriano ka qene prane vetevrasjes. Keshtu eshte shprehur e ema e futbollistit ne nje interviste per Gazzetta dello Sport. Dona Rosilda rrefen se i biri ne telefon perpara kthimit te tij ne Brazil po mendonte per vetevrasjen.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.056Z

Vdes ish-i dashuri, tronditet Victoria Beckham

LOS ANGELES- Victoria Beckham ka thënë se ka mbetur e "tronditur dhe e shqetësuar" me vdekjen e ish-të dashurit të saj, Corey Haim.Ajo ishte pikëlluar shumë kur kishte dëgjuar lajmin se ish i dashuri i saj kishte vdekur nga mbidoza e drogës.Aktori më parë kishte pranuar hapur va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.315Z

TRAGJEDIA, bie në një kovë me ujë, mbytet foshnja

Durrës– Një foshnje 10-muajshe ka humbur jetën dje pasdite në Sukth të Durrësit. Fëmija me inicialet O.S., ende pa e mbushur vitin është mbytur në një kovë me ujë. Kanë qenë familjarët të cilët e kanë gjetur të pajetë në oborrin e shtëpisë vogëlushin e tyre 10-muajsh. Poli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama