Rezultate te kerkimit per termin: +Vdekja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.276Z

Jeta, vdekja dhe përjetësia

Dy poetë flasin për jetën, vdekjen dhe përjetësinë. Fahredin Shehu dhe Ag Apolloni, në këtë intervistë të shkurtër për Express, japin mendimin e tyre për jetën, tregojnë se nuk i frikohen aspak vdekjes, ndërkohë i pari shfaq besimin në ekzistencën e jetës së përtejme, ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.212Z

Prokuroria: Vdekja në tunel, aksidentale

Kukës Vdekja e punëtorit turk brenda tunelit të Kalimashit ka qenë aksidentale. Sipas hetimeve paraprake, vdekja është shkaktuar nga një gabim i vetë punëtorit. Në shenjë zie, ditën e enjte asnjë nga punëtorët e turnit nuk është futur në tunel dhe puna është pezulluar. “Aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.904Z

Vdekja e Shattos-"aksidentale"

Zyrtarët në shtetin amerikan të Teksasit kanë dalë me përfundimin se vdekja e djaloshit të adoptuar rus, Max Shatto ishte aksidentale. Prokurori i Qarkut Bobby Bland tha se katër mjekë, të cilët shqyrtuan autopsinë e djalit, u pajtuan se v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.926Z

Mbyllet hetimi, vdekja e Olldashit ishte aksident

Prokuroria ka mbyllur hetimet për aksidentin e rëndë, në të cilin gjeti vdekjen deputeti Sokol Olldashi. Dhjetë muaj pas ngjarjes, e cila ndodhi më 20 nëntor 2013, prokuroria u ka dhënë fund veprimeve të saj hetimore. Për dhjetë muaj me radhë organi i akuzës i ka kryer të gjitha e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.086Z

Kalendari i veçantë/ Ku bashkohet vdekja me seksin (FOTO)

Një firmë arkivolesh, e bindur se seksi shet, ka vendosur që të përgatisë një kalendar të veçantë për vitin 2013. Modele seksi shfaqen në krah të arkivoleve që ofron për shitje firma polake Lindner. Kalendari kushton rreth 40 euro, por problemi është nëse do e vinit dot në mur.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.437Z

Vdekja e Leka Zogut I në mediat botërore

Mediat ndërkombëtare kanë përcjellë sot gjerësisht lajmin për vdekjen e pretendentit të fronit mbretëror, Leka Zogu I. Washington Post shkruan Pretendenti për fronin mbretëror në Shqipëri, Leka Zogu I vdes në moshën 72 vjeçare. Po kështu edhe Associadet Press, e cila shkruan I v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.656Z

Dje, nje vit nga vdekja e Trebicka

Tirane-Dje u mbush nje vit nga vdekja e Kosta Trebices, i cilesuar si deshmitari "kyc", i tragjedise se Gerdecit. Ai vdiq ne nje aksident me makine ne fshatin Lekas prane Voskopojes. Vdekja e tij aksidentale, shokoi opinionin publik shqiptar dhe ate nderkombetar, pasi vetem dy muaj para aksidentit f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama