Rezultate te kerkimit per termin: +Veliu

Total: 1784
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.503Z

Incidentet, lëndohen 11 efektivë policie. Veliu i viziton në spital

Protesta e sotme e opozitës nuk kaloi pa incidente, ku shpesh pati momente tensioni mes protestuesve dhe efektivëve të shumtë të policisë të angazhuar për mbarëvajtjen e protestës. Bëhet me dije se gjatë protestës kanë mbetur të plagosur 11 efektivë policie mes tyre edhe efektivë t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.996Z

Albert Veliu nën akuza për trafik ndërkombëtar armësh

Zyrtarët amerikanë të rendit i thanë Zërit të Amerikës se ndalimet erdhën pas një operacioni përgjimi dhe provat do ti paraqiten së shpejti një jurie të madhe. Hetimet u kryen nga agjencia amerikane kundër drogave DEA. Sipas dëshmisë së zyrtarit të DEA Gary Bailey, përgjimet e të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.334Z

Futboll, Franc Veliu pranë nënshkrimit me skocezët e Celtic

Mbrojtësi vlonjat, Franc Veliu prej dy ditësh ndodhet për një provë një javore tek skuadra e njohur skoceze e Celtic, gjë që i ka kushtuar atij pjesëmarrjen në takimin miqësor ndaj Qipros, teksa ishte thirrur për herë të parë nga trajneri, Josip Kuzhe. Sipas faqes zyrtare të skuadrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.727Z

Franc Veliu, talenti i Flamurtarit eshte ne planet e Portsmuthit

Me ne fund, nje futbollist i kampionatit shqiptar pritet te bashkohet me nje ekip te Premier Liges Angleze, duke thyer tabune qe ekzistonte deri tani. Kampionati anglez dhe ai spanjoll, jane nder te vetmet kampionate te zhvilluara ne Evrope, ku shqiptaret nuk kane mundur dot te depertojne, si ne ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.553Z

Veliu thotë se do ta japin maksimumin kundër Rabotniçkit

Tetovë - Moszhvillimi i kampionatit në këtë javë ka rritur besimin te futbollistët e Shkëndija'79, se në përballjen me Rabotnickin do të arrijnë një rezultat të volitshëm. Mbrojtësi tetovar, Bilall Veliu deklaroi për Albania-Sport se atmosfera në kampin kuqezi është e kënaqshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.102Z

Veliu në Shkodër pas operacione të fundit policore

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu zhvilloi sot një takim me strukturat e Drejtorisë së Policisë Shkodër. Gjatë takimit që pati me kryepolicin e Shkodrës, Gjovalin Loka, dhe drejtues të tjerë ai përshëndeti dy goditjet e fundit në kuadër të operacionit Forca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.120Z

Lëvizjet në polici, Veliu prezanton drejtorin e ri të Tiranës

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka prezantuar Kastriot Skënderaj, në detyrën e Drejtorit të Policisë Vendore Tiranë. Veliu ka vlerësuar integritetin dhe profesionalizmin e treguar nga Skënderaj në detyrat e mëparshme dhe shprehu bindjen se edhe në këtë detyr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama