Rezultate te kerkimit per termin: +Veliu

Total: 1784
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.707Z

Shkëndija mbetet në elitën e futbollit

Futbollistët e Shkëndijës pas disfatës së pritur nga skuadra e Pobedës tani më janë të koncentruar në finalen e madhe për tan ë ndeshjen e balotazhit që do të zhvillohet kundër skuadrës së Teteksit. Të hënë futbollistët kanë patur një ditë pushim ndërsa që nga dita e mart

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.554Z

Lufta anti-kanabis në 2018-ën, kultivimi dhe trafiku u ulën

Bilanci i rezultateve të luftës kundër kultivimit të bimëve narkotike gjatë vitit 2018 në Dhqipëri, duket se është pozitiv në krahasim me vitet e fundit. Në aktivitetin me temë Për një Shqipëri pa kanabis, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, tha se gjatë v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.090Z

Rrugët me borë e akull, për ndihmë telefononi 112 ose 129

Policia Rrugore ka marrë masa që në të gjitha akset rrugore ku ka prezencë akulli apo dhe prezencë bore të ketë shërbim 24 orë duke u mbështetur dhe në shërbimet e përgjithshme. Gjithashtu në dispozicion të çdo qytetari që mund të ketë nevojë për ndihmë janë në dispozicion n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.670Z

Digjet makina e kryeinspektorit

Kryeinspektori Ardian Veliu I vihet flaka me benzinë makinës së kryeinspektorit të Policisë Bashkiake në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 01:10 të mëngjesit të djeshëm në lagjen Isa Buletini, pranë shkollës industriale Pavarësia. Policia, e sinjalizuar nga banorët e lagjes, mbërrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.480Z

Kosova është viktimë, aty ka ndodhur gjenocid- Hashim Thaçi niset në Hagë nga aeroporti i Rinasit. Ka një mesazh për ata që mendojnë se ka kryer krime lufte

Pasditen e kësaj të diele, Hashim Thaçi ish-udhëheqësi politik i UÇK-s sot president, nga aeroporti Nënë Tereza është nisur drejtë Hagës për të filluar e fituar një betejë të re, kësaj here me drejtësinë ndërkombëtare, e cila e ka vendosur nën dyshimin si i përfshirë në kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.061Z

Shtyhet seanca per 5 tatimoret

LUSHNJE - Pese tatimoret e arrestuar nga policia per falsifikim dokumentesh dolen dje para togave te zeza ne Lushnje, ne seancen e pare gjyqesore. Gramoz Veliu, Xheladin Brakolla, Namik Taullau, Ruzhdi Sina, Naim Sina, pese tatimoret e Deges se Tatim-Taksave ne Lushnje, u arrestuan me 27 shtator nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.595Z

Mamografia në spitalin e Vlorësprej tre vjetësh jashtë funksionit

Të tjera rreth shkrimit VD VLORË- Prej gati tre vitesh, mamografia në spitalin rajonal të Vlorës është jashtë funksionit, kjo për arsye se mungojnë filmat dixhitalë që nevojiten për kryerjen e vizitave.Sipas mjekut radiolog, Egli Veliu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama