Rezultate te kerkimit per termin: +Veliu

Total: 1784
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.786Z

Veliu kujton rastin e humbur

Franc Veliu luajti shtate minuta per kombetaren, ne miqesoren e fundit dhe ishte debutimi i tij, qe per pak sa nuk u finalizua me nje gol. Ne nje kercim me koke, i vetem perballe portierit te Milanit, Veliu per pak sa nuk shenoi golin e fitores per ekipin tone kombetar dhe mund te kishte debutuar ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.088Z

Veliu dhuron gjak

Me dhurimin vullnetar të gjakut, kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu i është bashkëngjitur aksionit në kuadër të Javës për dhurim vullnetar të gjakut. Java për dhurimin vullnetar të gjakut, e organizuar nga Qendr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.313Z

Veliu-Sëlltik, orë decizive

Sipas programit të hartuar nga vetë drejtuesit e skuadrës të Sëlltikut, ditën e dielë Veliu ka vizituar të gjitha ambientet e këtij klubi të njohur në futbollin skocez. Kurse dje pasdite mësohet se Franc Veliu pasi është pajisur me bazën materiale ka marrë pjesë në seancën e parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.425Z

Veliu: Ishin zgjedhje të suksesshme

Veliu ka folur edhe për delegatët e dy degëve të diasporës, asaj të Gjermanisë dhe Zvicrës, duke thënë se delegatët e këtyre dy degëve do t'i nënshtrohen një procesi tjetër të zgjedhjeve brenda degëve. "Degët e LDK-së në Gjermani dhe Zvicër do t'i nënshtrohen një procesi të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.366Z

Agim Veliu: Ramush Haradinaj ka rrëshqitur

Kryetari i i Podujevës dhe zyrtari i lartë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu i ka vlerësuar si fëmijërore veprimet e opozitës. Kështu së paku ka thënë gjatë një prononcimi për emisionin Zyra e Ankesave në RTV Dukagjini i pari i Komunës s Podujevës. Sipas tij, nuk ka mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.237Z

Fasli Veliu, një figurë atdhetare

Ditë më parë, më 17 prill 2008, gazeta e njohur "Shqip", pa dyshim njëra ndër me autoritaret e shtypit të shkruar në Shqipëri, përmes një shkrimi, mjerisht, në kundërshti me vlerat e saj, botoi një shkrim denigrues ndaj profesor Fasli Veliut, deputet në Kuvendin e Maqedonisë. Sipas "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.700Z

Veliu në Slloveni. Kujdes me fluksin e migrantëve

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, i shoqërur nga Drejtori i Antiterrorit Gledis Nano, morën pjesë në konferencën kundër radikalizmit të dhunshëm. Në Brdo të Sllovenisë, u zhvillua konferenca përmbyllese e projektit për ndërgjegjësimin dhe inkurajimin e inst

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama