Rezultate te kerkimit per termin: +Veliu

Total: 1784
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.425Z

Veliu: Ishin zgjedhje të suksesshme

Veliu ka folur edhe për delegatët e dy degëve të diasporës, asaj të Gjermanisë dhe Zvicrës, duke thënë se delegatët e këtyre dy degëve do t'i nënshtrohen një procesi tjetër të zgjedhjeve brenda degëve. "Degët e LDK-së në Gjermani dhe Zvicër do t'i nënshtrohen një procesi të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.366Z

Agim Veliu: Ramush Haradinaj ka rrëshqitur

Kryetari i i Podujevës dhe zyrtari i lartë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu i ka vlerësuar si fëmijërore veprimet e opozitës. Kështu së paku ka thënë gjatë një prononcimi për emisionin Zyra e Ankesave në RTV Dukagjini i pari i Komunës s Podujevës. Sipas tij, nuk ka mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.237Z

Fasli Veliu, një figurë atdhetare

Ditë më parë, më 17 prill 2008, gazeta e njohur "Shqip", pa dyshim njëra ndër me autoritaret e shtypit të shkruar në Shqipëri, përmes një shkrimi, mjerisht, në kundërshti me vlerat e saj, botoi një shkrim denigrues ndaj profesor Fasli Veliut, deputet në Kuvendin e Maqedonisë. Sipas "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.700Z

Veliu në Slloveni. Kujdes me fluksin e migrantëve

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, i shoqërur nga Drejtori i Antiterrorit Gledis Nano, morën pjesë në konferencën kundër radikalizmit të dhunshëm. Në Brdo të Sllovenisë, u zhvillua konferenca përmbyllese e projektit për ndërgjegjësimin dhe inkurajimin e inst

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.503Z

Incidentet, lëndohen 11 efektivë policie. Veliu i viziton në spital

Protesta e sotme e opozitës nuk kaloi pa incidente, ku shpesh pati momente tensioni mes protestuesve dhe efektivëve të shumtë të policisë të angazhuar për mbarëvajtjen e protestës. Bëhet me dije se gjatë protestës kanë mbetur të plagosur 11 efektivë policie mes tyre edhe efektivë t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.996Z

Albert Veliu nën akuza për trafik ndërkombëtar armësh

Zyrtarët amerikanë të rendit i thanë Zërit të Amerikës se ndalimet erdhën pas një operacioni përgjimi dhe provat do ti paraqiten së shpejti një jurie të madhe. Hetimet u kryen nga agjencia amerikane kundër drogave DEA. Sipas dëshmisë së zyrtarit të DEA Gary Bailey, përgjimet e të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.334Z

Futboll, Franc Veliu pranë nënshkrimit me skocezët e Celtic

Mbrojtësi vlonjat, Franc Veliu prej dy ditësh ndodhet për një provë një javore tek skuadra e njohur skoceze e Celtic, gjë që i ka kushtuar atij pjesëmarrjen në takimin miqësor ndaj Qipros, teksa ishte thirrur për herë të parë nga trajneri, Josip Kuzhe. Sipas faqes zyrtare të skuadrë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama