Rezultate te kerkimit per termin: +Veliu

Total: 1784
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.366Z

Agim Veliu: Ramush Haradinaj ka rrëshqitur

Kryetari i i Podujevës dhe zyrtari i lartë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu i ka vlerësuar si fëmijërore veprimet e opozitës. Kështu së paku ka thënë gjatë një prononcimi për emisionin Zyra e Ankesave në RTV Dukagjini i pari i Komunës s Podujevës. Sipas tij, nuk ka mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.237Z

Fasli Veliu, një figurë atdhetare

Ditë më parë, më 17 prill 2008, gazeta e njohur "Shqip", pa dyshim njëra ndër me autoritaret e shtypit të shkruar në Shqipëri, përmes një shkrimi, mjerisht, në kundërshti me vlerat e saj, botoi një shkrim denigrues ndaj profesor Fasli Veliut, deputet në Kuvendin e Maqedonisë. Sipas "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.700Z

Veliu në Slloveni. Kujdes me fluksin e migrantëve

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, i shoqërur nga Drejtori i Antiterrorit Gledis Nano, morën pjesë në konferencën kundër radikalizmit të dhunshëm. Në Brdo të Sllovenisë, u zhvillua konferenca përmbyllese e projektit për ndërgjegjësimin dhe inkurajimin e inst

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.503Z

Incidentet, lëndohen 11 efektivë policie. Veliu i viziton në spital

Protesta e sotme e opozitës nuk kaloi pa incidente, ku shpesh pati momente tensioni mes protestuesve dhe efektivëve të shumtë të policisë të angazhuar për mbarëvajtjen e protestës. Bëhet me dije se gjatë protestës kanë mbetur të plagosur 11 efektivë policie mes tyre edhe efektivë t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.996Z

Albert Veliu nën akuza për trafik ndërkombëtar armësh

Zyrtarët amerikanë të rendit i thanë Zërit të Amerikës se ndalimet erdhën pas një operacioni përgjimi dhe provat do ti paraqiten së shpejti një jurie të madhe. Hetimet u kryen nga agjencia amerikane kundër drogave DEA. Sipas dëshmisë së zyrtarit të DEA Gary Bailey, përgjimet e të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.334Z

Futboll, Franc Veliu pranë nënshkrimit me skocezët e Celtic

Mbrojtësi vlonjat, Franc Veliu prej dy ditësh ndodhet për një provë një javore tek skuadra e njohur skoceze e Celtic, gjë që i ka kushtuar atij pjesëmarrjen në takimin miqësor ndaj Qipros, teksa ishte thirrur për herë të parë nga trajneri, Josip Kuzhe. Sipas faqes zyrtare të skuadrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.727Z

Franc Veliu, talenti i Flamurtarit eshte ne planet e Portsmuthit

Me ne fund, nje futbollist i kampionatit shqiptar pritet te bashkohet me nje ekip te Premier Liges Angleze, duke thyer tabune qe ekzistonte deri tani. Kampionati anglez dhe ai spanjoll, jane nder te vetmet kampionate te zhvilluara ne Evrope, ku shqiptaret nuk kane mundur dot te depertojne, si ne ven

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama