Rezultate te kerkimit per termin: +Vendi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.763Z

PDS: Vendi në krizë

Tiranë -Partia Demokracia Sociale ka reaguar sot për krizën ekonomike që po kalon vendi, duke akuzuar qeverinë për pa përgjegjshmëri në këtë drejtim. Sekretari Politik Artur Duckallari, theksoi se ministrat e Berishës gënjejnë shqiptarët me mesazhe të paqartë e mashtrues, duke tentu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.992Z

Rama Vendi drejt gremines

E marte 04 Dhjetor 2012 1636   Rama Vendi drejt greminesKryetari i partise Socialiste paralajmeroi perkeqesimin e sistemit fiskal ne vend per shkak te rritjes se borxhit dhe thellimit te krizes ne 2013. Duke folur per projektbuxhetin Rama tha vendi do te shkoje drejt gremines per shkak te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.332Z

FOTOT/ Vendi ngordh urie, por diktatori

Diktatori i Koresë së Veriut Kim Jong Un është fotografuar në një konkurs kulinarie në Fenian. Më shumë se 1 mijë lloje ushqimesh u prezantuan në konkurs, dhe diktatori provoi shumë prej tyre. Në konkurs morën pjesë restorantet dhe hotelet më të mira të kryeqytetit koreanoverior

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.449Z

Berisha Vendi jo ne krize

Kryeministri Sali Berisha hodhi poshte deklarimet e kryesocialistit Rama se vendi eshte ne krize ekonomike. Kryeministri ishte ne Fier per perurimin e rruges Hoxhare-Darezeze 9.5 km me vlere 100 milione leke dhe rrugeve te brendshme te fshatit Darezeze me vlere 35 milione leke. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.765Z

Ahmetaj: Vendi në krizë, qeveria përgjegjëse

Deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ahmetaj ka akzuuar qeverine per situaten ne te cilen ndodhet vendi per shkak te zjarreve, duke shtuar se krahas kesaj vendi ndodhet ne krize te rende ekonomike. Gjate nje deklarate per mediat, ai ka thene se krizen ekonomike dhe buxhetore e ka konfirmuar edhe ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.120Z

Vendi im

Transmetuar me 27052016 - 0541 Nga Edison Ypibr br Vendi im eshte i teri nje ankth i bukur qe ska te sosur Nje enderr nje mrekulli nje Parajse Ku dita eshte e fjetur nata e zgjuarbr br Dimri te ngroh behari te plevitos Shigjeten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.074Z

Rama: Vendi, ne baterdi ekonomike

Kreu i Partise Socialiste Edi Rama ben pergjegjes kryeministrin Sali Berisha per ate qe ai e quajti baterdi ekonomike ne te cilin po kalon vendi. Ne nje bashkebisedim me gazetaret, Rama u shpreh se ushqimet zene 55 perqind te buxhetit mujor te familjeve shqiptare ndersa fatura e energjise

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama