Rezultate te kerkimit per termin: +Vendosni

Total: 2157
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.671Z

Muaji i mjaltit: ja se çfarë të vendosni në valixhe

Nëse jeni në prag të martesës dhe muajit të mjaltit, artikulli në fjalë do tju vijë shumë në ndihmë! Mos ndoshta e keni në plan tani së shpejti që të martoheni dhe bashkë me gjysmën tuaj të bëni një udhëtim pas dasmës? E nëse kjo është e vërtetë, atëherë keni filluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.339Z

Bashkia bën gati Varrezat e Dëshmorëve, Veliaj qytetarëve: Vendosni flamuj në shtëpi

Vetëm pak ditë përpara festave të 28 29 Nëntorit, Bashkia e Tiranës ka rehabilituar Varrezat e Dëshmorëve. Vendi ku zhvillohen ceremonitë e përvitshme këtë radhë do të ketë një tjetër pamje. Prej disa ditësh Bashkia e Tiranës dhe Agjencia e Parqeve dhe Rekracionit  ka ndërh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.239Z

Vendosni hudher ne vesh per te lehtesuar dhimbjen

Transmetuar me 22032016 - 1829 Perberja e hudhres ka treguar efekte te medha ne sherimin e shume semundjeve Kjo bime mund te shfrytezohet edhe per problemet ne veshbr br Mjafton vetem nje thelb hudhre te qerohet dhe te pritet ne me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.111Z

Kujdes! Ju hiqet patenta nëse nuk i vendosni fëmijëve rripin

Që prej kësaj jave rripi i sigurimit dhe ndenjësja e posaçme e fëmijëve, mund t'iu kushtojë heqjen e lejes së drejtimit për drejtuesit e mjeteve, nga gjashtë muaj deri në një vit. Po kështu për këtë kategori, ndryshimet e reja të Kodit Rrugor të futura në fuqi prej pak ditësh, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.838Z

Jaupllari: Kushdo ka diplomë farmacisti, vendosni kritere  

Propozimi Urdhri i Farmacistit, akuza universiteteve private, u shesin dëshmi të paaftëve   Farmacitë kanë mbirë kudo, si kërpudhat pas shiut. Asnjë prej tyre nuk respekton distancën, që duhet ta ndajë nga një tjetër. Është kthyer në një biznes, që mund ta administrojë kushdo q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.318Z

Integrimi në BE/ Arvizu: Vendosni interesat e vendit mbi ato partiake

Interesat e vendit mbi ato partiake. Është ky apeli që iu drejtua politikës shqiptare nga Ambasadori i SHBA në Tiranë Aleksandër Arvizu në prag të marrjes së vendimit nga Këshilli i Ministrave të Bashkimit Europian për tI dhënë ose jo statusin e vendit kandidat Shqipërisë për n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.135Z

Kouchner: Duhet të vendosni marrëdhënie normale me Serbinë

Ish shefi i misionit të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Bernard Kouchner ka zgjedhur AAK'në si partinë e parë për t’u takuar me ta. Të njëjtën gjë ka thënë se do ta bëjë edhe me LDK-në. Gjatë këtij takimi, ai ka thënë se Kosova ka arritur përparime të mëdha gjatë këtyr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama