Rezultate te kerkimit per termin: +Vendosni

Total: 2157
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.135Z

Kouchner: Duhet të vendosni marrëdhënie normale me Serbinë

Ish shefi i misionit të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Bernard Kouchner ka zgjedhur AAK'në si partinë e parë për t’u takuar me ta. Të njëjtën gjë ka thënë se do ta bëjë edhe me LDK-në. Gjatë këtij takimi, ai ka thënë se Kosova ka arritur përparime të mëdha gjatë këtyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.365Z

Ja çfarë tmerri ndodh nëse nuk vendosni rripin e sigurimit

Ky është realiteti i tmerrshëm i asaj që ndodh nëse nuk vendosni rripin e sigurimit kur udhëtoni. Pamjet tregojnë një test se si duken njerëzit kur përfshihen në aksidente. Nëse shoferi e ka të detyruar të jetë i siguruar gjatë udhëtimit, të njëjtën gjë duhet të bëjnë dhe per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.196Z

Vendosni pak akull ne qafe efektet do ju habisin

var fbShare url httpvizionplusalvendosni-pak-akull-ne-qafe-efektet-do-ju-habisinsize smallp styletext-align justifyKinezet nuk reshtin se surprizuari boten me kulturen e tyre antike te mjekesise natyrale Keto praktika ata i ushtrojne prej shekujsh dhe rezultatet te cudisin Nje nder teknikat e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.719Z

Denar Biba fton studentët në Korçë: Votoni, vendosni ju për veten tuaj

Nënkryetari i KQZ Denar Biba ka ftuar studentët e universitetit “Fan Noli” në Korcë që të marrin pjesë masivisht në zgjedhjet vendore. Biba ka argumentuar që vota të bën të pushtetshëm, por edhe të rrezikshëm, nëse e merr vetëm nga militantët, ndaj nëse zgjedhjet do rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.318Z

DONI TË EUROPIANIZOHENI? FILLONI TË VENDOSNI RRIPIN!

ANDREA STEFANI “Ne jemi europianë sa janë gjermanët, danezët” – ka deklaruar Kryeministri Rama në pritje mes një “po”-je ose një “jo”- je nga Këshilli i Bashkimit Europian. Dhe pavarësisht se ekspozimi i shqiptarëve si europianë mund të jetë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.712Z

Kurrë mos e bëni këtë kur ti vendosni rripin e sigurimit në makinë fëmijës tuaj

Kur i vendosni rripin e sigurimit fëmijve tuaj në sediljen e tyre të makinës, po e bëni këtë për ti mbrojtur. Por gjatë dimrit kjo mund të jetë e rrezikshme. Studimet kanë treguar se  xhupi i fëmijës tuaj mund të bëjë që rripat e sigurimit të lirohen, duke e vënë jetën e e tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.455Z

Tabaku Shkoni te votoni do te vendosni per te ardhmen tuaj

Transmetuar me 21062015 - 1412 Jorida Tabaku sot para mediave PUBLICITET Partia Demokratike i beri thirrje pak minuta me pare shqiptareve qe te shkojne te votojne duke sugjeruar se me kete vote garantohet e ardhmja e tyrebr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama