Rezultate te kerkimit per termin: +Veprimet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.806Z

Milo: Fitojmë po kordinuam veprimet

20/05/2005  Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo, i ka bërë thirrje nga Tropoja të gjitha forcave të majta që të bashkërendojnë punën e tyre në bazë të një programi të përbashkët elektoral. Deklaratën Milo e ka bërë në funksion të fitores të së majtës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.497Z

Haradinaj denon veprimet e VV

“Veprimet e një dite më parë të deputetëve të lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin e Kosovës janë të dëmshme dhe si të tilla janë të papranueshme për Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.696Z

LDK: Veprimet e serbëve, kriminale

Lidhja Demokratike e Kosovës ka shprehur shqetësimin e saj për zhvillimet në veri, duke i cilësuar si kriminale dhe të papranueshme të gjitha veprimet e bandave serbe. Sipas LDK-së, këto veprime janë nxitur nga institucionet e Serbisë dhe nga s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.621Z

Pacolli: Veprimet janë konform Kushtetutës

Dërgimi i forcave speciale të policisë së Kosovës në veri ka vetëm një qëllim, që të vendoset rendi dhe ligji në atë pjesë të Kosovës, t`u sigurojë qytetarëve një jetë të qetë dhe pa brenga.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.532Z

Hashim Thaçi: Veprimet e Vetëvendosjes radikale

12-07-2013 / Gazeta 55 Kryeministri flet për miratimin e projektligjit të amnistisë fiskaleNw një nga emisionet e Klan Kosovës ku i ftuar ishte kryeministri kosovar Hashim Thaci ai sqaroi anët pozitive pas hyrjes ne fuqi te projektligjit per amnisti, qe u miratua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.967Z

Obama denon veprimet e WikiLeaks-it

Presidenti amerikan Barak Obama ka denuar fuqishem rrjedhjen e dokumenteve diplomatike amerikane nga WikiLeaks. Ai i ka bere keto komente gjate nje bisede telefonike qe beri me kryeministrin turk Rexhep Tajip Erdogan ka thene Shtepia e Bardhe. Obama ka shfaqur keqardhjen per veprimet e tmerrshme t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.964Z

Irak, policia kërkon falje për veprimet gjatë regjimit

Policia irakiane, tërësisht e reformuar që nga pushtimi amerikan i vitit 2003, ka kërkuar sot falje për veprimet e kryera gjatë sundimit të diktatorit Sadam Hysein. “Forcat e sigurisë në ministrinë e brendshme kërkojnë falje për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama