Rezultate te kerkimit per termin: +Vera +Grabocka

Total: 195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.338Z

Olta Gixhari rrëfen marrëdhëniet me regjisoren Vera Grabocka!

SHKRUAN: Ilda Lumani 21-05-2011 15:54Ajo është një nga aktoret e reja më të suksesshme të teatrit shqiptar! E preferuara e mjaft regjisorëve, ajo ka fituar role një pas një, duke u bërë një nga personazhet më të njohur për artdashësit. Përveç profesionalizmit, ajo ka spikatur edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.413Z

Vera Grabocka: Programet e mia origjinale, është koha e patentave botërore

SHKRUAN: Ilda Lumani 08-10-2011 15:45E mbiquajtur me të drejtë “Zonja e hekurt”, producentja dhe regjisorja e mirënjohur, Vera Grabocka ka sfiduar veten e këdo me superprodhime që kanë shënjuar spektaklin e vërtetë në Shqipëri dhe që nuk fshihen nga memoria e audiencës. Ndër vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.009Z

Vera Grabocka e tradhëton Tunen me Genta Ismailin

 Tuna nuk do të jetë më pjesë e ‘’X Factor Albania’’’. Prej dy vitesh ajo ishte pjesë e panelit vlerësues të shout të talentëve ‘’X-Factor Albania’’, por jo më. Këngëyarja nga Shku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.477Z

“Miss Bota 2009”, Vera Grabocka përjashton Aurela Hoxhën për vajzën e Arben Mevlanit

 Klotilda HarkaArmina Mevlani, studente e Filozofisë do të përgaqësojë përfundisht Shqipërinë në “Miss World 2009”, që organizohet më 12 dhjetor në Afrikën e Jugut. Regjisorja Vera Grabocka, që ka eksluzivitetin për përfaqësimin e Shqipërisë në këtë konkurs buk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.367Z

Vjeshta e Vera Grabockes

Duket se kjo vjeshte do te jete e mbare per producenten e njohur Vera Grabocka Pasi mbylli me sukses spektaklin ldquoDancing With the Starsrdquo ajo eshte duke i dhene doren e fundit pergatitjeve te spektaklit ldquoMiss dhe Mister Albaniardquo Spektakli me i vjeter i bukurise prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.843Z

Çifti Vera e Timo vizitojnë “City Park” në shoqërinë e Valbona Selimllarit

 Dihet që Valbona Selimllari është debulesa e çiftit Vera Grabocka dhe Timo Flloko, ndaj kanë vendosur të zgjedhin ish-missin, për të vizituar ambientet e qendrës më të re tregtare “City Park”, qendrës tregtare, një qendër tepër luksoze, ceremonia inauguruese e së ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.159Z

Grabocka sjell yjet ne Tirane, me "Duam me shume Shqiperine"

Ata kane shkelqyer ne skenat me te medha te botes dhe kane ngritur lart emrin e Shqiperise. Kane bere qe shqiptaret te njihen si artiste, si njerez me vlera dhe mbi te gjitha si nje komb i kulturuar. Jane keta njerez, qe ne na bejne te jemi pjese e artit boteror dhe per gjithcka kane dhene meritojne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama