Rezultate te kerkimit per termin: +Vera +Grabocka

Total: 195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.413Z

Vera Grabocka: Programet e mia origjinale, është koha e patentave botërore

SHKRUAN: Ilda Lumani 08-10-2011 15:45E mbiquajtur me të drejtë “Zonja e hekurt”, producentja dhe regjisorja e mirënjohur, Vera Grabocka ka sfiduar veten e këdo me superprodhime që kanë shënjuar spektaklin e vërtetë në Shqipëri dhe që nuk fshihen nga memoria e audiencës. Ndër vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.009Z

Vera Grabocka e tradhëton Tunen me Genta Ismailin

 Tuna nuk do të jetë më pjesë e ‘’X Factor Albania’’’. Prej dy vitesh ajo ishte pjesë e panelit vlerësues të shout të talentëve ‘’X-Factor Albania’’, por jo më. Këngëyarja nga Shku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.477Z

“Miss Bota 2009”, Vera Grabocka përjashton Aurela Hoxhën për vajzën e Arben Mevlanit

 Klotilda HarkaArmina Mevlani, studente e Filozofisë do të përgaqësojë përfundisht Shqipërinë në “Miss World 2009”, që organizohet më 12 dhjetor në Afrikën e Jugut. Regjisorja Vera Grabocka, që ka eksluzivitetin për përfaqësimin e Shqipërisë në këtë konkurs buk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.367Z

Vjeshta e Vera Grabockes

Duket se kjo vjeshte do te jete e mbare per producenten e njohur Vera Grabocka Pasi mbylli me sukses spektaklin ldquoDancing With the Starsrdquo ajo eshte duke i dhene doren e fundit pergatitjeve te spektaklit ldquoMiss dhe Mister Albaniardquo Spektakli me i vjeter i bukurise prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.843Z

Çifti Vera e Timo vizitojnë “City Park” në shoqërinë e Valbona Selimllarit

 Dihet që Valbona Selimllari është debulesa e çiftit Vera Grabocka dhe Timo Flloko, ndaj kanë vendosur të zgjedhin ish-missin, për të vizituar ambientet e qendrës më të re tregtare “City Park”, qendrës tregtare, një qendër tepër luksoze, ceremonia inauguruese e së ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.159Z

Grabocka sjell yjet ne Tirane, me "Duam me shume Shqiperine"

Ata kane shkelqyer ne skenat me te medha te botes dhe kane ngritur lart emrin e Shqiperise. Kane bere qe shqiptaret te njihen si artiste, si njerez me vlera dhe mbi te gjitha si nje komb i kulturuar. Jane keta njerez, qe ne na bejne te jemi pjese e artit boteror dhe per gjithcka kane dhene meritojne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.604Z

Vera dhe Alketa zbulojnë jurinë e X Factor

Pandi, Albani, Juliana dhe Besa juria e momentit X Factor udhëtoi në të gjithë Shqipërinë në kërkim të artistëve të rinj. Mijëra konkurrentë morën pjesë në garë, për t’u seleksionuar në qindra, të gjithë me të njëjtën ëndërr… Të bëhen superstar dhe të kalojnë në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama