Rezultate te kerkimit per termin: +Vera +Grabocka

Total: 195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.477Z

“Miss Bota 2009”, Vera Grabocka përjashton Aurela Hoxhën për vajzën e Arben Mevlanit

 Klotilda HarkaArmina Mevlani, studente e Filozofisë do të përgaqësojë përfundisht Shqipërinë në “Miss World 2009”, që organizohet më 12 dhjetor në Afrikën e Jugut. Regjisorja Vera Grabocka, që ka eksluzivitetin për përfaqësimin e Shqipërisë në këtë konkurs buk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.367Z

Vjeshta e Vera Grabockes

Duket se kjo vjeshte do te jete e mbare per producenten e njohur Vera Grabocka Pasi mbylli me sukses spektaklin ldquoDancing With the Starsrdquo ajo eshte duke i dhene doren e fundit pergatitjeve te spektaklit ldquoMiss dhe Mister Albaniardquo Spektakli me i vjeter i bukurise prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.843Z

Çifti Vera e Timo vizitojnë “City Park” në shoqërinë e Valbona Selimllarit

 Dihet që Valbona Selimllari është debulesa e çiftit Vera Grabocka dhe Timo Flloko, ndaj kanë vendosur të zgjedhin ish-missin, për të vizituar ambientet e qendrës më të re tregtare “City Park”, qendrës tregtare, një qendër tepër luksoze, ceremonia inauguruese e së ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.159Z

Grabocka sjell yjet ne Tirane, me "Duam me shume Shqiperine"

Ata kane shkelqyer ne skenat me te medha te botes dhe kane ngritur lart emrin e Shqiperise. Kane bere qe shqiptaret te njihen si artiste, si njerez me vlera dhe mbi te gjitha si nje komb i kulturuar. Jane keta njerez, qe ne na bejne te jemi pjese e artit boteror dhe per gjithcka kane dhene meritojne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.604Z

Vera dhe Alketa zbulojnë jurinë e X Factor

Pandi, Albani, Juliana dhe Besa juria e momentit X Factor udhëtoi në të gjithë Shqipërinë në kërkim të artistëve të rinj. Mijëra konkurrentë morën pjesë në garë, për t’u seleksionuar në qindra, të gjithë me të njëjtën ëndërr… Të bëhen superstar dhe të kalojnë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.719Z

Rivalë? Vera Graboka dhe Pandi Laço tregojnë të kundërtën |FOTO

Transmetuar më 04.02.2015 - 14:53 Edhe pse ndajnë të dy të njëjtin ekran, rivaliteti për audiencën gjithmonë është një betejë e hapur mes dy producentëve të televizionit Klan, Vera Grabocka dhe Pandi Laço. "G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.967Z

Vera e Valbona nuk janë si dikur

"Dancing with me" po vazhdon, duke sjellur pata audiencës ethet e një spektakli garues, ku yjet tregojnë aftësitë e tyre në vallëzim dhe ku secili "lufton" për të shkuar sa më lartë. Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu jan&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama