Rezultate te kerkimit per termin: +Video +Galeri

Total: 496
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.301Z

Prilli i Lorikut

Galeria “Brick Lane” në Londër dikur por edhe sot ishte nikoqire e emrave të mëdhenj të artit si : Banksy, Tracy Emin, Gavin Turk, Bob dhe Rober Smith, etj etj. Nga kjo galeri këta emra që i përmendëm morën hov dhe u katapultën për t’u transferuar në galeri të mëdha si Tate ap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.910Z

Galeri foto tmerri në kompjuterin e arkipeshkvit të Vatikanit

VATIKAN-Eshtë një galeri tmerri ajo që është gjetur në kompjuterin e Jozef Vezolovskit, arkipeshkvi polak që u arrestua me urdhër të Papa Franceskut për pedofili. Sic tregon Fiorenza Sarzanini për të përditshmen italiane, Corriere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.472Z

VIDEO/ Vritet ambasadori rus në Turqi!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Turqi. Ambasadori rus në Turiq Andrei Karlov është vrare me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur ne Ankara. Ambasadori ishte duke vizituar një ekspozitë fotosh kur është sulmuar me armë. Edhe persona të tjerë në galeri janë plagosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.418Z

kom.rezerve

// ew_content Print Email var js_search_kriteria_more_than_mesg = "Ju lutem jepni një fjalë me më shumë se dy karaktere"; var tp = "k=255"; v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.423Z

DODA, Mesila Fatmir

// ew_content Print Email var js_search_kriteria_more_than_mesg = "Ju lutem jepni një fjalë me më shumë se dy karaktere"; var tp = "k=255"; v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.423Z

OLLDASHI, Sokol Vangjel

// ew_content Print Email var js_search_kriteria_more_than_mesg = "Ju lutem jepni një fjalë me më shumë se dy karaktere"; var tp = "k=255"; v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.423Z

HIDA, Sybi Reshat

// ew_content Print Email var js_search_kriteria_more_than_mesg = "Ju lutem jepni një fjalë me më shumë se dy karaktere"; var tp = "k=255"; v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama