Rezultate te kerkimit per termin: +Vizat

Total: 8370
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.021Z

Skenderbeu merr vizat

brbrKa marr fund telenovela e Skenderbeut me vizat per ne Irlanden e Veriut ku do te perballet me Krusanders ne ndeshjen e kthimit te vlefshme per turin e dyte te eliminatoreve te liges se kampioneve Zgjidhja ka ardhur nepermjet Ambasades Britanike ne Paris ku sipas presidentit te Skenderbeut Ardian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.781Z

Vizat, arritja më e madhe e qeverisë

TIRANË Kryeministri Sali Berisha e ka filluar analizën e tij njëvjetore të punës së qeverisë me vendimin për heqjen e vizave për shqiptarët. Kryeministri tha se kjo ishte arritja më e madhe e qeverisë dhe se heqja e vizave u mundësua si rezultat i reformave të ndërmarra dhe luftës ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.079Z

Serbia do liberalizojë vizat me Shqipërinë

SHKODER-“Ju i hoqët vizat për serbët, por edhe Serbia do të liberalizojë vizat me Shqipërinë”. Kështu njoftoi sot zv.ministri i Jashtëm serb, Zdravko Ponosh gjatë një takimi me anëtarë të shoqatës serbe-malazeze që u zhvillua sot në Shkodër. “Kemi diskutuar për h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.470Z

Malstrom: Klauzolapër vizat, masë siguriepër Brukselin

BRUKSEL- Komisioni Europian mund të rivendosë vizat për Ballkanin Perëndimor nëse qytetarët e këtyre vendeve abuzojne me liberalizimin e vizave duke kërkuar azil në vendet e BE si dhe duke shkelur rregullat e vendosura paraprakisht. Duke reaguar për numrin e madh të kërkesave nga vendet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.194Z

Gjinushi: Heqja e Berishes heq vizat

Ne komunen e Vranishtit ne Vlore, kryetari i Partise Socialdemokrate, Skender Gjinushi eshte shprehur se, vlonjatet duhet te votojne per ndryshimin e madh, sepse eshte e papranueshme qe ende nuk hiqen vizat per shqiptaret. “Duhet te votoni per ndryshimin e madh, sepse sot eshte e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.855Z

Vizat, Meta: Mbeshtetje per qeverine shqiptare

Propozimi i eurodeputetes sllovene Tanja Fajon qe bashke me vendet e Ballkanit perendimor vizat te liberalizohen edhe me Shqiperine dhe Bosnjen, u pershendet nga autoritetet shqiptare. Ministri i Puneve te Jashtme Ilir Meta, qe ndodhet ne Nju Jork si pjese e delegacionit shqiptar, thote s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.526Z

Mehilli: Vizat, brenda vitit 2010

PD reagoi dje ndaj deklarates se selise roze, duke thene se pavaresisht trillimeve te cetes se bllokmeneve te rinj te Partise Socialiste, vizat do te hiqen brenda vitit te ardhshem. Permes nje konference per shtyp, zedhenesja e selise blu, Erla Mehilli, deklaroi se PD dhe mazhoranca aktuale gjate fu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama