Rezultate te kerkimit per termin: +Voda

Total: 122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.488Z

Këlcyrë, 30-vjeçari me çrregullime mendore i pret kokën 66-vjeçarit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Këlcyrë, ku një 30-vjeçar i ka prerë kokën me mjet prerës një 66-vjeçari. Ngjarja makabre ka ndodhur në fshatin Uji i Mirë, njësia Sukë, Këlcyrë. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se shtetas Alban Voda, 30 vjeç i cili dysho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.452Z

Ekskluzive Drejtori Mesuesi i vuri flaken vetes dhe thirri I ziu une cbera

Transmetuar me 04042014 - 2045 Laze Hashorva Lajme te lidhuraGjirokaster mesuesi i ve flaken vetes brenda ne shkolle FOTOT Intervistoi Klodiana KotorriNOAalbr br Une do djeg veten Pas ketyre fjaleve profesori i lendes se Hidroes Laze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.357Z

Trafiku i heroines, jepet 37 vjet burg

Redinalda Caushaj Tirane- Tentuan te trafikonin 17 kilograme heroine drejt Greqise, Gjykata e Krimeve te Renda, denoi dje me 37 vjet burgim tre te pandehurit. Trupi gjykues i kryesuar nga gjyqtarja Etleva Deda, shpalli fajtor dhe denoi me 11 vjet burg Ardian Rexhepin dhe me nga 13 vjet burg secili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.347Z

Në gjyq korrieri i 17 kilogramëve heroinë

Ardian Rexhepi do të gjykohet nga Krimet e Rënda për trafik narkotikësh. Në kërkim pronari Erion Voda TIRANË- Prokuroria e Krimeve të Rënda përfundon fazën hetimore dhe dorëzon dosjen për gjykim pranë togave të zeza për tre korçarët Ardian Rexhepi, Erion Voda dhe Julian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.918Z

Tutori i dënuari në Itali tenton të shkojë në Greqi me dokumente false

Arrestohet në flagrancë një shtetas për veprën penale “Falsifikim dokumentesh”, por ndaj tij ekzistonin edhe akuza të tjera. Përparim Voda, 44 vjeç, banues Kuçovë,  tenton të kalojë kufirin e Kakavijës me një dokument fals. Në momentin që doganieri i kërkon pasaportën,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.435Z

Zv/ministrja e Brendshme takon ambasadoren e Luksemburgut: Reduktojmë kërkesat për azil

Zv/ministrja e Punëve të Brendshme Rovena Voda priti ambasadoren e Luksemburgut Nadia Ernzer. Çështje kryesore të bisedës ishin forcimi i bashkëpunimit dhe plani i masave për reduktimin e kërkesave për azil nga qytetarë shqiptarë në vendet e BE-së. Palët ranë dakord për të iniciua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.493Z

Vrasja makabre në Këlcyrë/ Rrëfehet autori: E vrava sepse do të më mbyste me një kokërr ulliri

E vrava sepse do të më mbyste me një kokërr ulliri. Ka qenë kjo dëshmia që 30-vjeçari Alban Voda, ish-komando i arrestuar për vrasjen e bashkëfshatarit të tij, në Ujëmirë të Këlcyrës, ka dhënë para oficerëve të policisë. Voda ka qenë komando dhe ka shërbyer në Irak. Mësohet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama