Rezultate te kerkimit per termin: +Washington

Total: 5443
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.232Z

Washington Gatestakon ministrinmaqedonas te Mbrojtjes

WASHINGTON- Ministri i Mbrojtjes i Maqedonise do te takohet me sekretarin amerikan te Mbrojtjes Robert Gejts ne Washington. Zoran Konjanovski ndodhet per vizite zyrtare ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Pas takimit ministri Konjanovski do te zhvilloje nje takim te shkurter dhe ne Zyren per politik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.195Z

Gjiganti Washington Post

Është një gazetë që vazhdon përpos shumë sfidave të kohëve moderne të ruajë një emër të mirë dhe të meritojë cilësimin “Gazeta e zbulimeve”. Deri tani gazetarët e saj kanë marrë 30 çmime “Pulitzer” dhe botuesit, kryeredaktorët, gazetarët redaktorë të saj, përmes fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.315Z

Washington siguron rolin e Obames

Aktori i njohur amerikan Denzel Washington eshte duke festuar, pasi raportohet se ka siguruar rolin e presidentit amerikan Barack Obama, ne filmi e ri mbi liderin e pare afro-amerikan te SHBA-ve. 54-vjecari fitues i cmimit Oskar, e ka shfaqur edhe me heret interesin e tij per te luajtur Obamen, 47-v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.376Z

Saimir Pirgu, një çmim në Washington

Saimir Pirgu është shpallur fitues i Çmimit të Publikut në Washington DC, si interpreti (aktori) më i mirë në një opera për vitin 2012. Bëhet fjalë për operën “Lucia di Lammermoor”, ku Pirgu interpretonte rolin e Edgardos.Tashmë janë bërë të zakonshme lajmet për interpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.982Z

Washington, i fortë në shtëpi

Nga Express më 24 janar 2011 në ora 09:44 Të shtunën janë zhvilluar plot ndeshje, të cilat kanë qenë të ekuilibruara. Washington e mposhti me vështirësi Bostonin në një ndeshje ekuilibruese. Edhe përballja ndërmjet Detroit dhe Phoenix ishte mjaft interesante me fitues Pistons.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.571Z

Washington Post Reportazh per permbytjet

Washington Post Reportazh per permbytjet E shtune 13 Prill 2013 1328 Washington Post Reportazh per permbytjetPermbytja e vazhdueshme e zones se nen Shkodres dhe situata e krijuar atje ka terhequr edhe vemendjen e nje prej gazetave me te medha ne Shtetet e Bashkuara dhe ne bote Washington Post

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.780Z

Kerry Washington, gruaja e veshur më mirë

Aktorja Kerry Washington, është shpallur si Gruaja e veshur më mirë në botë nga revista amerikane, People. Washington ndër të tjera ka qenë e nominuar për çmimin Emmy për rolin e saj në serialin Scandal. Aktorja 36 vjeçare udhëheqë listën e ikonave më me stil. Në listën e People

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama