Rezultate te kerkimit per termin: +Washington

Total: 5443
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.376Z

Saimir Pirgu, një çmim në Washington

Saimir Pirgu është shpallur fitues i Çmimit të Publikut në Washington DC, si interpreti (aktori) më i mirë në një opera për vitin 2012. Bëhet fjalë për operën “Lucia di Lammermoor”, ku Pirgu interpretonte rolin e Edgardos.Tashmë janë bërë të zakonshme lajmet për interpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.982Z

Washington, i fortë në shtëpi

Nga Express më 24 janar 2011 në ora 09:44 Të shtunën janë zhvilluar plot ndeshje, të cilat kanë qenë të ekuilibruara. Washington e mposhti me vështirësi Bostonin në një ndeshje ekuilibruese. Edhe përballja ndërmjet Detroit dhe Phoenix ishte mjaft interesante me fitues Pistons.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.571Z

Washington Post Reportazh per permbytjet

Washington Post Reportazh per permbytjet E shtune 13 Prill 2013 1328 Washington Post Reportazh per permbytjetPermbytja e vazhdueshme e zones se nen Shkodres dhe situata e krijuar atje ka terhequr edhe vemendjen e nje prej gazetave me te medha ne Shtetet e Bashkuara dhe ne bote Washington Post

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.780Z

Kerry Washington, gruaja e veshur më mirë

Aktorja Kerry Washington, është shpallur si Gruaja e veshur më mirë në botë nga revista amerikane, People. Washington ndër të tjera ka qenë e nominuar për çmimin Emmy për rolin e saj në serialin Scandal. Aktorja 36 vjeçare udhëheqë listën e ikonave më me stil. Në listën e People

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.584Z

FOTOT/ Pushimet mbaruan, Obama-t kthehen në Washington

Barack Obama dhe bashkëshortja e tij Michele janë rikthyer sërish në shtëpinë e tyre me vlerë 4.3 mln $ në Washington D C. Ish çifti presidencial kishte zgjedhur ishujt privatë të mikut të tyre Richard Branson në British Virgin Islands për të kaluar disa ditë pushime dhe për tu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.477Z

Alarmi i Washington Post

Washington Post këto ditë prezanton rezultatet e një hulumtimi dyvjeçar lidhur me botën paralele të shërbimeve sekrete, që kanë krijuar qeveritë e SHBA-së nën Bushin dhe Obamën qysh pas sulmeve terroriste të vitit 2001. Aktualisht 1271 organizata qeveritare dhe 1931

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.164Z

Washington-Cruise, bashke ne nje film

Denzel Washington dhe Tom Cruise sebashku ne nje film. “The Matarese Circle” do bashkoje dy aktoret e medhenj hoilivudiane ne nje film perktah njeri-tjetrit. Nen drejtimin e David Cronemberg, Cruise dhe Washington kane pranuar te marrin pjese ne thriller-in e ambientuar ne ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama