Rezultate te kerkimit per termin: +Wolfsburg

Total: 653
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.495Z

Bundesliga Wolfsburg mposht Bremen

Në ndeshjen që hapi javën e 32-të të kampionatit gjerman, Werder Bremen është mposhtuar 0-1 në shtëpi nga Wolfsburg. Tre pikët në fjalë, shumë të rëndësishme për Wolfsburg, u realizuan falë golit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.072Z

Formacionet zyrtare: Wolfsburg - United

Wolfsburg – Manchester United do të jetë ndeshja kryesore e natës së sotme në Ligën e Kampionëve. Formacionet zyrtare: AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Wolfsburg: United; De Gea, Varela, Smalling, Blind, Darmian, Fellaini, Schweinsteiger,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.447Z

Video: Wolfsburg turpëron Realin

Wolfsburg ka fituar përballjen e parë kundër Real Madridit me rezultat 2:0. Skuadra gjermane Wolfsburg ka bërë një hap të madh drejt kualifikimit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, duke mposhtur 2:0 Real Madridin. Vendësit ndeshjen e kryen në 25 minutat e para, kur shënuan dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.232Z

Wolfsburg, opsion për Oliçin

Sulmuesi i Bayern Munichut, Ivica Oliç ka pranuar se mund të jetë i interesuar për transferim te rivali i Bundesligës, Wolfsburg. Reprezentuesi kroat ka humbur statusin e titullarit në Allianz Arena dhe nuk ka qenë në formacionin bazë për asnjë ndeshje të deritashme në Bundesligë. 32 v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.865Z

Tuncay shitet në Wolfsburg

Nga Express më 01 shkurt 2011 në ora 18:27 Sulmuesi i Stoke City, Tuncay është transferuar te klubi gjerman Wolfsburg për 4.5 milionë funte dhe nënshkroi kontratë për tre vjet e gjysmë. 29 vjeçari turk i cili erdhi në Stoke nga Middlesbrough në gusht 2009, ishte shprehur i hapur rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Zyrtare, Diego tek Wolfsburg

Eshtë zyrtare, brazliani i Juventusit, Diego është transferuar tek skuadra gjermane e Wolfsburg-ut. Lojtari ka mbërritur në Gjermani ditën e djeshme ku iu nënshtrua vizitave mjekësore duke firmosur edhe një kontratë 4 vjecare me 6 milionë euro në sezon. Juventus përfiton 15

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.747Z

McClaren, trajneri i ri i Wolfsburg

Tashmë është zyrtare: Steve McClaren është emëruar trajneri i ri i Wolfsburg. Këtë lajm e ka bërë të ditur vet klubi gjerman të martën, i cili i ka siguruar shërbimet e ish selektorit të Anglisë, pasi ky i fundit e fitoi kampionatin holandez në bankinën e Twente. Wolfsburg e fito

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama