Rezultate te kerkimit per termin: +Wolfsburg

Total: 653
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.232Z

Wolfsburg, opsion për Oliçin

Sulmuesi i Bayern Munichut, Ivica Oliç ka pranuar se mund të jetë i interesuar për transferim te rivali i Bundesligës, Wolfsburg. Reprezentuesi kroat ka humbur statusin e titullarit në Allianz Arena dhe nuk ka qenë në formacionin bazë për asnjë ndeshje të deritashme në Bundesligë. 32 v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.865Z

Tuncay shitet në Wolfsburg

Nga Express më 01 shkurt 2011 në ora 18:27 Sulmuesi i Stoke City, Tuncay është transferuar te klubi gjerman Wolfsburg për 4.5 milionë funte dhe nënshkroi kontratë për tre vjet e gjysmë. 29 vjeçari turk i cili erdhi në Stoke nga Middlesbrough në gusht 2009, ishte shprehur i hapur rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Zyrtare, Diego tek Wolfsburg

Eshtë zyrtare, brazliani i Juventusit, Diego është transferuar tek skuadra gjermane e Wolfsburg-ut. Lojtari ka mbërritur në Gjermani ditën e djeshme ku iu nënshtrua vizitave mjekësore duke firmosur edhe një kontratë 4 vjecare me 6 milionë euro në sezon. Juventus përfiton 15

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.747Z

McClaren, trajneri i ri i Wolfsburg

Tashmë është zyrtare: Steve McClaren është emëruar trajneri i ri i Wolfsburg. Këtë lajm e ka bërë të ditur vet klubi gjerman të martën, i cili i ka siguruar shërbimet e ish selektorit të Anglisë, pasi ky i fundit e fitoi kampionatin holandez në bankinën e Twente. Wolfsburg e fito

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.818Z

I.Sissoko dhe F.Lopes te Wolfsburg

/* */ WOLFSBURG, 5 janar 2012 - Pas Vieirinha (PAOK Selanik), Slobodan Medojevic (Vojvodina Novi Sad), Ferhan Hasani (Shkendija e Tetoves), Petr Jiracek (Viktoria Pilsen) et Giovanni Sio (FC Sion), Wolfsburg rekrutoi edhe dy lojtarë të tjerë në merkaton d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.441Z

Video: Wolfsburg në avantazh ndaj Realit

Wolfsburg ka kaluar në epërsi kundër Real Madridit. Skuadra gjermane, Wolfsburg ka shënuar golin e parë kundër Real Madridit, në ndeshjen që po zhvillohet në kuadër të Ligës së kampionëve. Golin e epërsisë e ka shënuar Rodriguez nga pika e bardhë, pasi më herë Casemiro shkakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.023Z

Edin Dzeko: Vitin tjeter 100 % tek Wolfsburg

Ka marre fund telenovela mes Milan dhe sulmuesit boshnjak te Wolfsburg, Edin Dzeko. Ne faqen zyrtare te internetit, kampionet e Gjermanise kane publikuar nje deklarate te Dzeko e cila ndoshta largon njehere e pergjithmone Milanin nga e ardhmja e lojtarit.“Ndjehem mire ne Wolfsburg d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama