Rezultate te kerkimit per termin: +Youre

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.756Z

Carly Simon zbulon frymëzuesin e hitit Youre so vain

Këngëtarja Carly Simon ka zbuluar ish të dashurin misterioz që e ka frymëzuar për hitin e famshëm të 1972, Youre So Vain. Sipas saj, kënga thumbuese për një ish-të dashur egocentrik është frymëzuar nga tre meshkuj që ishin në jetën e saj në atë periudhë dhe një prej tyre ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.580Z

striptagscontent

Aktorja e njohur hollivudiane Cameron Diaz do te promovoje se shpejti filmin e saj te ri What to Expect When Youre Expecting. Ne kete film Diaz luan rolin e Jillian Michaels nje gazetare e cila mbetet shtatzene.Aty jane edhe Anna Kendrick qe mbetet shtatzene pas nje lidhjeje lsquoper nje nate Brookl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.641Z

Laptopët më të mirë për editim të fotografive

Laptopët më të mirë për editim të fotografive: 1. Apple Macbook Pro *** 2. Dell XPS 15 *** 3. Microsoft Surface Pro 3 *** 4. Alienware 17 *** 5.Asus Zenbook UX301

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

James Blunt n Tiran

Kngtari i famshm britank James Blunt, sot n mbrmje do t kndoj live n stadiumin Qemal Stafa n Tiran. N nj konferenc pr shtyp, n Tiran, Blunt shprehet se Do t bj nj tur botror, kshtu q edhe Shqipria bnte pjes n kto ture, duke qn se sht pjes e ksaj bote. Kam shum miq t mir shqiptar q jetojn n Angli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.568Z

Lady Gaga mbreteron edhe ne MTV Video Music Awards

Lady Gaga eshte mbreteresha e mbremjes se ndarjes se cmimeve MTV Video Music Awards me 8 trofe te fituar duke konfirmuar momentin pozitiv qe po kalon ne karrieren e saj. Bad Romance u shpall videoja me e mire e vitit por kjo video fitoi edhe disa cmime teknike si ai i koreografise editi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.650Z

Vdes legjenda e muzikës Country

Legjenda e muzikës Country, Don William ka humbur jetën sot (8 shtator) në moshën 78 vjecare. Gazetari i tij njoftoi se ai po luftonte prej kohësh me një sëmundje. Don William ka sjellë hite të mëdha për muzikën botërore si Youre my best friend, Love me again dhe Im just a country boy.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.696Z

All I want for Christmas is you do të bëhet film

All I want for Christmas is you e Mariah Carey është një këngë e cila nuk është aspak e gabuar të dëgjohet në çdo sezon të vitit, jo vetëm për Krishtlindje. Ajo është një klasik bashkëkohor. Mariah Carey me anë të një postimi në rrjetin e saj Twitter, lajmëroi se kënga e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama