Rezultate te kerkimit per termin: +Zamira +Xhaxhaj

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Gruaja bie kati i dytë, në gjendje të rëndë në spital

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në qytetin e Beratit ku një grua ka pqërfunduar në spital pasi ka rënë nga kati i dytë I banesës së saj private. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Poshnjë në Urë Vajgurore, ndërsa e dëmtuara është identifikuar si Zamira Xhaxha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.524Z

Topi liron nga burgu 114 të dënuar, ulet dënimi për 239 të tjerë, përfiton edhe Alimuça

Fatos MahmutajPresidenti “boshatis” burgjet, lirohen 114 vetë, u fal gjobat e dhëna nga gjykatat 14 të tjerëve, ndërsa ul plot 501 vite burg për 239 të dënuar. Dekreti i kreut të shtetit është firmosur mëngjesin e djeshëm dhe brenda pak minutash ka mbërritur zyrtarisht në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.031Z

Presidenti Topi fal të dënuarit, ja lista e plotë me 367 emrat

Autori i Lajmit: RedaksiaMe një dekret krejtësisht të papritur dhe të pa lajmëruar si asnjëherë tjetër më parë, duke urdhëruar dalje nga qelitë si dhe ulje vitesh dënimi për plot 367 persona, Presidenti i Republikës Bamir Topi ka shpallur dje dekretin e tij të tretë për falje gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.854Z

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.522Z

Presidenti Topi dekreton falje dhe uljen e dënimit për 367 të burgosur

Presidenti fal edhe të dënuar nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Në dekretin presidencial bëjnë pjesë dhe krerët e firmave piramidale Me një dekret krejtësisht të papritur Presidenti i Republikës ka urdhëruar dje falje dhe uljen e viteve të dënimit për plot 367 persona. Kjo është fal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.401Z

DEKRET PËR FALJE DËNIMI NR. 6516.

D E K R E T PËR FALJE DËNIMI Në mbështetje të nenit 92, pika “b” dhe 93 të Kushtetutës së Republikës së Shqipërisë, nenit 70 të Kodi Penal të Republikës së Shqipërisë, nenit 1 të ligjit nr.6299, datë 27.03.1981 “Për faljen”, të ndryshuar me ligjin Nr.7682, datë 09.0

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama