Rezultate te kerkimit per termin: +Zbulohet

Total: 7774
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.939Z

FOTOT / Zbulohet dashuria tjetër e Topallit

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka zgjedhur që Pashkët Katolike ti kalojë në qytetin e Shkodrës. Siç shkruan edhe ajo vetë në Facebook, ka qenë në shtëpinë ku ka lindur, së bashku me pjesëtarët e familjes. Por në fotot e publikuara, është edhe qeni i shtëpisë. “So

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.597Z

Zbulohet laboratori i drog

• FIER - Zbulohet nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.206Z

FAKSIMILE/ Zbulohet leja e Ramës për Aleksandër Frangajn

Më në fund zbulohet leja me të cilën Aleksandër Frangaj po ndërton tek Laguna Blu. Komuna e Golemit e drejtuar nga Partia Socialiste i ka dhënë leje ndërtimi më 2014, sipas udhëzimeve të qeverisë Rama, sipas të cilave, aty ku ka plan rregullues nga KKRT, komuna mund të jap leje nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.441Z

FOTOT/ Zbulohet pistoleta këllef e Strazimirit

Në dyqanet amerikanë kjo pistoletë do të dalë në mesin e 2016, por që tani ka shkaktuar një shqetësim të madh. Bëhet fjalë për një pistoletë me formën e një smartphone. Ajo është krijuar nga Kirk Kjellberg, i cili thotë se ka patur mijëra kërkesa për blerje. Projekti ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.859Z

Zbulohet gjeni qe rregullon homoseksualitetin

Pekin 25 Mars NOA- Nje studim i kryer nga Instituti Kombetar i Shkencave Biologjike ne Pekin ka zbuluar gjenin qe rregullon homoseksualitetin. Studimi eshte bazuar ne analizat e aplikuar ne minj ku u gjet neurotransmetuesi celesi orientimit seksual behet fjale per serotoninen qe sipas studiuesve kin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.809Z

Zbulohet skandali i kryegjyqtares së Kavajës, liroi kriminelin

Zbulohet skandali i kryetares së Gjykatës së Kavajës, Entela Shedula. Lirimi i një personi të akuzuar për vepra të rënda penale është bërë shkak për një ankesë zyrtare të ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, ndaj vendimit të dhënë nga gjyqtarja Entela Shedula. Fjala ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.180Z

FOTOT/ Zbulohet i dashuri doganier i Bora Kokëdhimës

E kanë mbajtur larg medias historinë e tyre të dashurisë dhe sigurisht që të paktë janë ata që e njohin, kryesisht miqtë dhe familjarët. Por Bora Kokëdhima, stilistja e Savage dhe vajza e dytë e deputetit socialist Koço Kokëdhima po jeton momente të jashtëzakonshme me të fejuari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama