Rezultate te kerkimit per termin: +Zbulohet

Total: 7774
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.798Z

Sulm kibernetik ne Korene e Jugut

Nëpunës të qendrës së sigurisë së internettit në Korenë e Jugut pas kontrollit të rrjeteve të dy nga bankave më të rëndësishme në vend si dhe tre televizioneve kryesore kanë thënë se janë disa adresa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.357Z

Vdes duke jetuar si i pastrehë,kishte 20 milion euro pasuri

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Belluno të italisë. Një i pastrehë ka vdekur pa lënë asnjë testament. Deri këtu çdo gjë duket normale deri në momëntin kur zbulohet se ky person kishe një pasuri e cila vlerës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.969Z

Euronews: Në Kosovë u zbulua një mozaik romak

Një lokalitet romak i mbuluar më mozaikë shumëngjyrëshe po zbulohet tash në një fshat të vogël të quajtur Dresnik në veriperëndim të Kosovës. Kështu e nis rrëfimin Euronews për zbulimin arkeologjik që ndodhi k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.516Z

Albpetrol, 80 mln lekë vëllaittë Lulzim Bashës, shkelet ligji

TIRANE- Në një njoftim të posaçëm dhe të paprecedentë, kompania shtetërore e naftës "Albpetrol sha Patos" ka njoftuar fituesin e një tenderi, për pajtimin e një shoqërie juridike kundrejt 80 milionë lekëve të vjetra. Gjatë një investigimi të bërë nga gazeta “Shqiptarja.c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.323Z

Kim Kardashian në klipin e Kanye West

Mesa duket po zbulohet edhe një arsye më shumë që e kanë shtyrë Kim Kardashian që të rikthehet në formën e saj më të mirë fizike që pas lindjes së vajzës së saj korrikun e kaluar. Kim Kardashian do te ketë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.580Z

Atentati gjurme dhe telefontek pakoja me 400 gr tritol

TIRANE- Gjenden gjurme papilare shenja gishterinjsh ne pakon me tritol te vendosur poshte makines se Aleksander Gocaj si dhe sekuestrohet telefoni dhe karta e celularit prej nga do aktivizohej shperthimi i 400 grame tritol. Keto prova pritet te ndihmojne prokurorine dhe policine ne zbardhjen e autor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.502Z

Mister vrasja e Remzi Veselit e zhdukja e Bleones

/ / KUKES - Zhdukja ne rrethana misterioze e 6-vjecares Bleona Mata dhe vrasja e kryetarit te komunes Terthore Remzi Veseli jane ngjarjet me te renda te shenuara gjate ketij viti per policine e qarkut te Kukesit. Keto dy ngjarje zune vendin kryesor ne analizen vjetore te pu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama