Rezultate te kerkimit per termin: +Zbulohet

Total: 7774
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.580Z

Atentati gjurme dhe telefontek pakoja me 400 gr tritol

TIRANE- Gjenden gjurme papilare shenja gishterinjsh ne pakon me tritol te vendosur poshte makines se Aleksander Gocaj si dhe sekuestrohet telefoni dhe karta e celularit prej nga do aktivizohej shperthimi i 400 grame tritol. Keto prova pritet te ndihmojne prokurorine dhe policine ne zbardhjen e autor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.502Z

Mister vrasja e Remzi Veselit e zhdukja e Bleones

/ / KUKES - Zhdukja ne rrethana misterioze e 6-vjecares Bleona Mata dhe vrasja e kryetarit te komunes Terthore Remzi Veseli jane ngjarjet me te renda te shenuara gjate ketij viti per policine e qarkut te Kukesit. Keto dy ngjarje zune vendin kryesor ne analizen vjetore te pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.707Z

Shperthente vendstrehimet per tiu marre hekurin

Zbulohet autori i shperthimeve qe tronditi Elbasanin Policia ka arritur te zbuloje dhe te arrestoje shtetasin qe eshte edhe autori i disa shperthimeve te fuqishme qe tronditen te gjithe zonen e Elbasanit. Mesohet se Komisariati i Policise Librazhd ka vene ne pranga shtetasin Ferik Kojo 41 vjec me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.218Z

Isa kthehet në Boletin

Eshtrat e heroit kombëtar, Isa Boletini, së shpejti do të prehen në vendlindjen e tij, në fshatin Boletin. Në vitin 1998, eshtrat e Isa Boletinit u sollën fshehurazi në Kosovë, pasi që paraprakisht ishin ekshumuar nga varrezat myslimane në Podgoricë. Atje Isa Boletini dhe të bashkëluft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.884Z

Elbasan, gjendet trupi pa jetë i një 60-vjeçari

Kufoma ende e paidentifikuar. Policia: Nuk ka shenja dhunë, por pritet ekspertiza nga Tirana ELBASAN-Kalimtarë të rastit kanë zbuluar trupin pa jetë të një mashkulli rreth 60-vjeç në lagjen "28 Nëntori", në afërsi të shinave të trenit përgjatë linjës hekurudhore. Menjëherë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.021Z

Sot gjysmë finalja e dytë e Eurovision, finalja të shtunën

Danimarkë-15 shtete do të garojnë sonte në mbëmje në skenën e Eurovisionit në Kopenhagen të Danimarkës, por vetëm 10 prej tyre do të mund të prekin finalen e madhe të së shtunës. Gjysmëfinalja e parë nuk rezultoi e suksesshme për Shqipërinë dhe Hersi Matmujën, e cila doli nga g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.453Z

Zbulohen 300 Picasso te panjohura

France Rreth 300 vepra te panjohura te piktorit te famshem Pablo Picasso jane sekuestruar me 5 nentor ne banesen e ish-elektricistit te piktorit ne nje qytet ne jug te Frances. Mesatarisht vlera e pikturave te panjohura shkon rreth 60 milione euro ndersa ka nisur nje beteje ligjore mes elektricisti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama