Rezultate te kerkimit per termin: +Zbulohet

Total: 7774
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.962Z

FOTOT/ Zbulohet arsyeja: Pse u vra ambasadori grek në Brazil!

Ambasadori grek në Brazil u zhduk të hënën në mbrëmje për tu gjetur i vdekur të enjten. Ai u gjet i pajetë në një makinë të djegur, poshtë një ure në Rio de Janeiro/ Pas hetimeve fillestare, policia deklaron se ka gjetur motivin e vrasjes. Kyriakos Amiridis, ambasadori 59-vjeçar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.056Z

Zbulohet autori i vjedhjes së disa bankave në Shqipëri!

Fotografitë e të dashurës në Instagram kanë zbuluar autorin e vjedhjes së disa bankave në Shqipëri. Ndonëse zyrtarisht i papunë, autori i vjedhjes dhe e dashura e tij mësohet se vetëm gjatë tre muajve të fundit, kanë udhëtuar në Meksikë, Paris, Vienë, Monako, Dubai dhe Stambol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.256Z

VIDEO/ Në rrjet zbulohet video e ministrit me masazhatoren

Ka pasur shumë diskutime dhe hamendësime rreth videos së ministrit të kabinetit Rama, që siç thuhej ishte filmuar në skena të nxehta me një masazhatore në zyrën e tij. Madje Artur Zheji tha se kishte parë disa foto nga videoja, por u përgënjeshtrua keqazi duke u vënë edhe në loj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.768Z

UpsStephanie Gilmore zbulohet pa dashje (FOTO)

Pesë herë kampionia e botës në sërf, Stephanie Gilmore, e cila ndonjëherë bën edhe modelen, vendosi që të pozojë për revistën Vogue duke bërë sërf. Por, gjatë fotove, 25-vjeçarja është përballur me një incident të vogël, pasi gjatë fotove, është zbuluar pak më shumë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.369Z

Trafiku klandestin në Rinas, zbulohet një tjetër kosovar

Gazeta ShqipFalsifikimi Edhe pas masave ndëshkuese në Rinas, duket se linja e trafikut ka gjetur shtigje të reja, po në këtë aeroport për të vazhduar, pavarësisht se shpeshherë zbulohet nga autoritetet e vendeve të tjera. Këtë radhë, i dyshuari, i cili është po nga Kosova, si në ras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.496Z

Meksike, zbulohet pacienti zero

Zbulohet pacienti zero. Personi i pare i infektuar nga gripi i derrave eshte nje foshnje 6 muajshe ne Meksike, qe per fat te mire i mbijetoi semundjes. Foshnja nuk kishte patur asnje kontakt me derrat dhe simptomat iu vune re ne fund te shkurtit.Ne Meksike deri tani numerohen 140 te vdek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.374Z

Zbulohet një nëndetëse japoneze pranë Hauait

Arkeologjia Shkencëtarët që po vëzhgojnë oqeanin Paqësor pranë brigjeve të Hauait, zbuluan një nëndetëse japoneze të Luftës së Dytë Botërore, një mrekulli teknologjike e kohës që po planifikonte të sulmonte kanalin e Panamasë para se të mbytej nga forcat amerikane. Nëndetësja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama