Rezultate te kerkimit per termin: +Zbulohet

Total: 7774
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.859Z

Zbulohet gjeni qe rregullon homoseksualitetin

Pekin 25 Mars NOA- Nje studim i kryer nga Instituti Kombetar i Shkencave Biologjike ne Pekin ka zbuluar gjenin qe rregullon homoseksualitetin. Studimi eshte bazuar ne analizat e aplikuar ne minj ku u gjet neurotransmetuesi celesi orientimit seksual behet fjale per serotoninen qe sipas studiuesve kin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.809Z

Zbulohet skandali i kryegjyqtares së Kavajës, liroi kriminelin

Zbulohet skandali i kryetares së Gjykatës së Kavajës, Entela Shedula. Lirimi i një personi të akuzuar për vepra të rënda penale është bërë shkak për një ankesë zyrtare të ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, ndaj vendimit të dhënë nga gjyqtarja Entela Shedula. Fjala ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.180Z

FOTOT/ Zbulohet i dashuri doganier i Bora Kokëdhimës

E kanë mbajtur larg medias historinë e tyre të dashurisë dhe sigurisht që të paktë janë ata që e njohin, kryesisht miqtë dhe familjarët. Por Bora Kokëdhima, stilistja e Savage dhe vajza e dytë e deputetit socialist Koço Kokëdhima po jeton momente të jashtëzakonshme me të fejuari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.136Z

Australi: Zbulohet kandili gjigant i detit

Shkencëtarët në Australi po punojnë për të klasifikuar një specie të re të kandilit të detit, i cili është gjigant në krahasim me kandilat e zakonshëm dhe që doli i ngordhur në një plazh në Tasmani. Familja zbuloi kandilin me diametër 1.5 metra muajin e kaluar. Një eksperte tha s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.404Z

Zbulohet vendndodhja e Dritan Zaganit

Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani, i akuzuar per shpërdorim detyre, duket se ka gjetur strehim ne nje kamp refugjatesh ne Zvicër. Burime te Vizion Plus, kane bere me dije se ai i është bashkuar bashkëshortes dhe tre vajzave qe ndodheshin me pare ne kete shtetet, ndërsa ende nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.798Z

FOTOT/ Zbulohet partnerja e re e Henri Çilit

Administratori i Universitetit Europian i Tiranës, Henri Çili, është shfaqur për herë të parë në publik, konkretisht në dasmën mbretërore të Princ Lekës me Elia Zaharian krah të dashurës së re pas lidhjes së gjatë me pedagoge Pranvera Skanën e cila u emërua si konsulle e shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.107Z

Zbulohet avioni i miliarderit

Zbulohet pas me shume se 1 viti avioni i miliarderit amerikan Stiven Foset i shpallur i zhdukur nga policia amerikane.Hetuesit thone se kane gjetur edhe mbetje njerezore , te cilat do sherbejne per te zbuluar identitetin e viktimes.Megjithate mbi ngjarjen ka dyshime te medha , duke qene se nuk esht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama