Rezultate te kerkimit per termin: +Zbulohet

Total: 7774
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.180Z

FOTOT/ Zbulohet i dashuri doganier i Bora Kokëdhimës

E kanë mbajtur larg medias historinë e tyre të dashurisë dhe sigurisht që të paktë janë ata që e njohin, kryesisht miqtë dhe familjarët. Por Bora Kokëdhima, stilistja e Savage dhe vajza e dytë e deputetit socialist Koço Kokëdhima po jeton momente të jashtëzakonshme me të fejuari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.136Z

Australi: Zbulohet kandili gjigant i detit

Shkencëtarët në Australi po punojnë për të klasifikuar një specie të re të kandilit të detit, i cili është gjigant në krahasim me kandilat e zakonshëm dhe që doli i ngordhur në një plazh në Tasmani. Familja zbuloi kandilin me diametër 1.5 metra muajin e kaluar. Një eksperte tha s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.404Z

Zbulohet vendndodhja e Dritan Zaganit

Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani, i akuzuar per shpërdorim detyre, duket se ka gjetur strehim ne nje kamp refugjatesh ne Zvicër. Burime te Vizion Plus, kane bere me dije se ai i është bashkuar bashkëshortes dhe tre vajzave qe ndodheshin me pare ne kete shtetet, ndërsa ende nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.798Z

FOTOT/ Zbulohet partnerja e re e Henri Çilit

Administratori i Universitetit Europian i Tiranës, Henri Çili, është shfaqur për herë të parë në publik, konkretisht në dasmën mbretërore të Princ Lekës me Elia Zaharian krah të dashurës së re pas lidhjes së gjatë me pedagoge Pranvera Skanën e cila u emërua si konsulle e shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.107Z

Zbulohet avioni i miliarderit

Zbulohet pas me shume se 1 viti avioni i miliarderit amerikan Stiven Foset i shpallur i zhdukur nga policia amerikane.Hetuesit thone se kane gjetur edhe mbetje njerezore , te cilat do sherbejne per te zbuluar identitetin e viktimes.Megjithate mbi ngjarjen ka dyshime te medha , duke qene se nuk esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.146Z

Zbulohet baza e tritolit në Malësinë e Madhe

Policia e Shkodrës ka mundur të zbulojë një bazë tritoli në një banesë në fshatin Kurtaj në Gruemirë të Malësisë së Madhe. Baza i përket shtetasit Tafë Balilaj, i cili tashmë është arrestuar. Në shtëpinë e shtetasit Tafë Balilaj janë gjetur 240 kallëpe tritoli, 200 metra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.962Z

FOTOT/ Zbulohet arsyeja: Pse u vra ambasadori grek në Brazil!

Ambasadori grek në Brazil u zhduk të hënën në mbrëmje për tu gjetur i vdekur të enjten. Ai u gjet i pajetë në një makinë të djegur, poshtë një ure në Rio de Janeiro/ Pas hetimeve fillestare, policia deklaron se ka gjetur motivin e vrasjes. Kyriakos Amiridis, ambasadori 59-vjeçar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama