Rezultate te kerkimit per termin: +Zbulohet

Total: 7774
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.404Z

Zbulohet vendndodhja e Dritan Zaganit

Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani, i akuzuar per shpërdorim detyre, duket se ka gjetur strehim ne nje kamp refugjatesh ne Zvicër. Burime te Vizion Plus, kane bere me dije se ai i është bashkuar bashkëshortes dhe tre vajzave qe ndodheshin me pare ne kete shtetet, ndërsa ende nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.798Z

FOTOT/ Zbulohet partnerja e re e Henri Çilit

Administratori i Universitetit Europian i Tiranës, Henri Çili, është shfaqur për herë të parë në publik, konkretisht në dasmën mbretërore të Princ Lekës me Elia Zaharian krah të dashurës së re pas lidhjes së gjatë me pedagoge Pranvera Skanën e cila u emërua si konsulle e shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.107Z

Zbulohet avioni i miliarderit

Zbulohet pas me shume se 1 viti avioni i miliarderit amerikan Stiven Foset i shpallur i zhdukur nga policia amerikane.Hetuesit thone se kane gjetur edhe mbetje njerezore , te cilat do sherbejne per te zbuluar identitetin e viktimes.Megjithate mbi ngjarjen ka dyshime te medha , duke qene se nuk esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.146Z

Zbulohet baza e tritolit në Malësinë e Madhe

Policia e Shkodrës ka mundur të zbulojë një bazë tritoli në një banesë në fshatin Kurtaj në Gruemirë të Malësisë së Madhe. Baza i përket shtetasit Tafë Balilaj, i cili tashmë është arrestuar. Në shtëpinë e shtetasit Tafë Balilaj janë gjetur 240 kallëpe tritoli, 200 metra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.962Z

FOTOT/ Zbulohet arsyeja: Pse u vra ambasadori grek në Brazil!

Ambasadori grek në Brazil u zhduk të hënën në mbrëmje për tu gjetur i vdekur të enjten. Ai u gjet i pajetë në një makinë të djegur, poshtë një ure në Rio de Janeiro/ Pas hetimeve fillestare, policia deklaron se ka gjetur motivin e vrasjes. Kyriakos Amiridis, ambasadori 59-vjeçar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.056Z

Zbulohet autori i vjedhjes së disa bankave në Shqipëri!

Fotografitë e të dashurës në Instagram kanë zbuluar autorin e vjedhjes së disa bankave në Shqipëri. Ndonëse zyrtarisht i papunë, autori i vjedhjes dhe e dashura e tij mësohet se vetëm gjatë tre muajve të fundit, kanë udhëtuar në Meksikë, Paris, Vienë, Monako, Dubai dhe Stambol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.256Z

VIDEO/ Në rrjet zbulohet video e ministrit me masazhatoren

Ka pasur shumë diskutime dhe hamendësime rreth videos së ministrit të kabinetit Rama, që siç thuhej ishte filmuar në skena të nxehta me një masazhatore në zyrën e tij. Madje Artur Zheji tha se kishte parë disa foto nga videoja, por u përgënjeshtrua keqazi duke u vënë edhe në loj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama