Rezultate te kerkimit per termin: +Zbuloi

Total: 8548
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.952Z

Droni spiun zbuloi parcelat me kanabis të shqiptarëve në Itali

Me anë të një droni spiun, Policia italiane zbuloi parcelat me kanabis që një bandë shqiptare kishte kultivuar në Veri të Italisë. Ndërsa hetimet zbuluan se banda shqiptare e cila kishte këto parcela merrej dhe me shfrytëzim prostitucioni dhe të ardhurat i investonin në prodhimin e mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.954Z

PD, Bardhi: Gazetari Skuqi u kërcënua pasi zbuloi skemën e trafiqeve

Partia Demokratike vijoi edhe dje akuzat e saj ndaj qeverisë për përdorimin e infrastrukturës ushtarake për trafik droge dhe për këtë, ajo denoncoi kërcënimet që i janë bërë gazetarit të organit zyrtar të Partisë Rilindja Demokratike, Telnis Skuqi. Në një deklaratë për mediat, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.927Z

Zbuloi bombën në makinën e prefektit, Tahiri gradon efektivin e Gardës

TIRANË-Ministri i Punëve të Brendshme Sajmir Tahiri gradon efektivin e Gardës që zbuloi eksplozivin në automjetin e prefektit të Vlorës, Besnik Dervishi.Medalje dhe rritje në gradë për efektivin Petrit Doka që shmangu shpërthimin nga makina e Dervishit pasi mundi të zbulojë në kohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.580Z

Agjenti gjerman zbuloi drogen nga Shqiperia

Nje agjent gjerman i infiltruar zbuloi rrjetin e trafikut te droges nga Shqiperia ne Gjermani. Prokuroria e Krimeve te Renda ne vendin tone ka mbyllur hetimet per Gazmend Sulajn, i akuzuar per trafik nderkombetar te lendeve narkotike, i cili erdhi ne Shqiperi nje vit me pare, porositi lenden narkoti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.704Z

VIDEO/ Si e zbuloi task- forca greke Ilir Kupën duke përgjuar gruan e tij

Nga Konstantinos Menzel Greek Reporter   Pas një bashkëpunimi të vazhdueshëm dhe të ngushtë gjatë muajve të shkuar mes autoriteteve policore greke dhe shqiptare, i arratisuri shqiptar, Ilir Kupa, është arrestuar në orët e para të ditës së shtunë në Shqipëri. Task- forca e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.552Z

Detajet/ Si e zbuloi pastruesja mashtrimin milionësh të Hasan Halilaj

Esma Muçaj, e punësuar si pastruese publike prej 22 vjetësh në Bashkinë e Kukësit, nuk ka asnjë lidhje me klubin e futbollit të qytetit. Madje, asnjë ndeshje nuk ka parë në jetën e saj të varfër. Por për këtë lidhje ka menduar, ish-kryetari i Bashkisë së qytetit, Hasan Halili,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.720Z

Krasniqi zbuloi obeliskun në “Takimet e Gjeçovit”

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, mori pjesë në manifestimin letrar, kulturor e shkencor “Takimet e Gjeçovit”.Kreu i Kuvendit në fillim zbuloi obeliskun, i cili ishte ngritur në shenjë të 310–vjetorit të strehimit të ipeshkvisë së Shkupit në këtë ambient.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama