Rezultate te kerkimit per termin: +Zbuloi

Total: 8548
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.954Z

PD, Bardhi: Gazetari Skuqi u kërcënua pasi zbuloi skemën e trafiqeve

Partia Demokratike vijoi edhe dje akuzat e saj ndaj qeverisë për përdorimin e infrastrukturës ushtarake për trafik droge dhe për këtë, ajo denoncoi kërcënimet që i janë bërë gazetarit të organit zyrtar të Partisë Rilindja Demokratike, Telnis Skuqi. Në një deklaratë për mediat, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.927Z

Zbuloi bombën në makinën e prefektit, Tahiri gradon efektivin e Gardës

TIRANË-Ministri i Punëve të Brendshme Sajmir Tahiri gradon efektivin e Gardës që zbuloi eksplozivin në automjetin e prefektit të Vlorës, Besnik Dervishi.Medalje dhe rritje në gradë për efektivin Petrit Doka që shmangu shpërthimin nga makina e Dervishit pasi mundi të zbulojë në kohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.580Z

Agjenti gjerman zbuloi drogen nga Shqiperia

Nje agjent gjerman i infiltruar zbuloi rrjetin e trafikut te droges nga Shqiperia ne Gjermani. Prokuroria e Krimeve te Renda ne vendin tone ka mbyllur hetimet per Gazmend Sulajn, i akuzuar per trafik nderkombetar te lendeve narkotike, i cili erdhi ne Shqiperi nje vit me pare, porositi lenden narkoti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.704Z

VIDEO/ Si e zbuloi task- forca greke Ilir Kupën duke përgjuar gruan e tij

Nga Konstantinos Menzel Greek Reporter   Pas një bashkëpunimi të vazhdueshëm dhe të ngushtë gjatë muajve të shkuar mes autoriteteve policore greke dhe shqiptare, i arratisuri shqiptar, Ilir Kupa, është arrestuar në orët e para të ditës së shtunë në Shqipëri. Task- forca e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.552Z

Detajet/ Si e zbuloi pastruesja mashtrimin milionësh të Hasan Halilaj

Esma Muçaj, e punësuar si pastruese publike prej 22 vjetësh në Bashkinë e Kukësit, nuk ka asnjë lidhje me klubin e futbollit të qytetit. Madje, asnjë ndeshje nuk ka parë në jetën e saj të varfër. Por për këtë lidhje ka menduar, ish-kryetari i Bashkisë së qytetit, Hasan Halili,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.720Z

Krasniqi zbuloi obeliskun në “Takimet e Gjeçovit”

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, mori pjesë në manifestimin letrar, kulturor e shkencor “Takimet e Gjeçovit”.Kreu i Kuvendit në fillim zbuloi obeliskun, i cili ishte ngritur në shenjë të 310–vjetorit të strehimit të ipeshkvisë së Shkupit në këtë ambient.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.164Z

Gafa e Neymar: Zbuloi pajisjen sekrete të Barcelonës

Pas ndeshjes me Sevijen, ku mori disa goditje në shpatull, Nejmar publikoi një foto në profilin e tij në rrjetet sociale, duke qetësuar të gjithë tifozët, të cilët ishin të shqetësuar për gjendjen e tij. Aksidentalisht, braziliani zbuloi një nga sekretet e katalanasve, që përdoret n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama