Rezultate te kerkimit per termin: +Zbuloi

Total: 8548
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.541Z

Malta, ishulli i të trashëve

Nga Express më 19 shkurt 2011 në ora 18:30 Ishulli i vogël i Maltës është në alarm për kilogramët e tepërt. Një studim i publikuar në revistën “Lancet” zbuloi se populli më i dhjamosur në Bashkimin Evropian është ai maltez. Për sa i përket meshkujve, banorët e ishul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.602Z

Greqi, kapen me 2.5 tonë hashash një shqiptar e 4 grekë

ATHINË- Gjatë një operacioni, policia greke dhe antidroga zbuluan sot 2.5 tonë hashash, 2 tonë nga të cilat i fshehur në dyshemenë e një kamioni dhe 600 kilogramë në një magazinë në Athinë. Policia tha se kjo sasi hashashi ka hyrë në Greqi nga Shqipëria dhe kishte për destinacion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.808Z

Beckham konfirmon vajzen ne ardhje

David Beckham i dha fund spekullimeve për seksin e fëmijës së tij të katërt, ndëra konfirmoi në një drekë të skuadrës së tij, Los Anxhelos Galaksi, se është duke pritur një vajzë. ”Pa dyshim, jemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.807Z

Kërkonte Lionel Mesin, dënohet 6 muaj presidenti

Kërkesa e një skuadre fshati me 400 banorë në Francë, për të blerë Lionel Mesin, i kushtoi një pezullim 6-mujor presidentit të saj, Sedrik Enjolras. Ekipi i Bornit militon në një kategori amatore franceze, në krahinën e Luarës. Gjatë merkatos dimërore, ata i paraqitën një ofertë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.433Z

Trafiku i fëmijëve, 10 amerikanë dalin në gjyq para haitianëve

Porto Prince, 1 shkurt, NOA - Një grup prej dhjetë amerikanësh pritet që të dalë sot në gjyq para autoriteteve të Haitit, pasi akuzohen për trafik fëmijësh. Ngjarja pritet të ndodhë në kryeqytetin haitian, Porto Prince pasi personat e lartpërmendur janë arrestuar ndërsa po kalon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.549Z

Tiger Woods sërish në telashe

Tiger Woods nuk arrin të gjejë paqe edhe pas divorcit të bashkëshortes Elin e faljes publike të kërkuar para amerikanëve. Pornostarja Devon James deklaron se ka një fëmijë të paligjshëm me golfistin më të famshëm në botë. Bëhet fjalë për një djalë të lindur 9 vjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.754Z

Karla Bruni merr miratimin e Vudi Alen për filmin

Fillimisht “po”, më pas “jo” dhe sërish “po”. Kjo ishte përgjigjja që Vudi Alen i ka kthyer Karla Brunit në lidhje me rolin në filmin e tij. Regjisori vendosi përfundimisht dhe jo vetëm që e konfirmoi zyrtarisht, por edhe zbuloi sekretin se titulli i filmit më të ri do të je

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama