Rezultate te kerkimit per termin: +Zbuloi

Total: 8548
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.604Z

Ja si e zbuloi përgjimi i SHISH Shullazin

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimet për Emiliano Shullazin pas denoncimit të një biznesmeni, për një sipërfaqe parkimi 1 200 metra katrorë në Tiranë. Hetimet nisën në mesin e muajit shkurt pas denoncimit të Arjan Zikës. Për Emiliano Shullazin dhe Gilmando Danin e Ble

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.897Z

Ndarja mes policisë dhe prokurorisë zbuloi krizën në shtet

  Disa zyrtarë të lartë të policisë injoruan fletëthirrjen e protokolluar nga prokuroria së paku një orë e gjysmë para ikjes së personit nën hetim, Damir Fazlliç, nga Tirana. Ndarja mes policisë dhe prokurorisë zbuloi në njëfarë mënyre krizën që ekziston në vendin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.097Z

Telefonata nga Anglia zbuloi vrasësin e dy vëllezërve Haxhialiu

Dosja Prokuroria zbardh vrasjen e Iglend dhe Nikola Haxhialiut. I akuzuar Eduart Kurti  Sokol Çobo Sokol Haxhialiu Iglend Haxhialiu Prokuroria e Tiranës ka zbardhur vrasjen e dy vëllezërve Haxhialiu, duke marrë të pandehur një person. Sipas aktakuzës, procedimi penal është regjistruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.958Z

Trend Micro zbuloi rreth 900 mijë aplikacione false Android

JAPONI - Kompania japoneze e sigurisë së softuerëve, Trend Micro, realizoi një studim mbi aplikacionet Android dhe zbuloi se rreth 900 mijë aplikacione ishin false. Këto aplikacione janë krijuar për të nxitur njerëzit në shkarkimin e tyre dhe p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.927Z

Zbuloi eksplozivin ne makinen e Dervishit

Nderohet me medaljen e “Trimërisë” gardisti që zbuloi eksplozivin e vendosur në makinën e prefektit të Vlorës, Besnik Dervishi. Në një njoftim zyrtar bëhet e ditur se Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri i ako

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.329Z

Jeleku i zi zbuloi diçka të rëndësishme tek Kombëtarja

Kombëtarja kuqezi në prag të "Euro 2016" po përdor teknologjinë pasi në stërvitje janë parë që shumë lojtarë mbajnë veshur një "jelek" të zi i cili shërben për të matur të dhënat e lojtarëve. Ky sistem GGS i shërbente stafit teknik të skuadrës për të marrë informaci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.952Z

Droni spiun zbuloi parcelat me kanabis të shqiptarëve në Itali

Me anë të një droni spiun, Policia italiane zbuloi parcelat me kanabis që një bandë shqiptare kishte kultivuar në Veri të Italisë. Ndërsa hetimet zbuluan se banda shqiptare e cila kishte këto parcela merrej dhe me shfrytëzim prostitucioni dhe të ardhurat i investonin në prodhimin e mar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama