Rezultate te kerkimit per termin: +Zot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.749Z

Me Zot a pa Zot?

Share Nga Eda Derhemi Është e thjeshtë të thuash nuk besoj. Ndoshta është më e saktë të thuash se në këtë çast besoj se nuk besoj. Ajo që besoj është se në faza të ndryshme të jetës, të gjithë kalojmë nga një pozicion në tjetrin në raport me hyjnoren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.206Z

Prite zot rrezikun!

Nga Magdalena Ramohito Nga facebooku kryeministri në ikje u bën thirrje militantëve të PD-se: Të jenë gati sepse Mazhoranca e re përbën rrezik kombëtar, me pretekstin se ajo ka reaguar ndaj përbuzjes dhe nëpërkëmbjes që ky Kryeministër në ikje i ka bërë ish-ushtara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.198Z

Messi është Zot i futbollit

Samuel Eto’o ka lëvduar Lionel Messin si “Zot i futbollit”, por ka paralajmëruar se Inter nuk ka frikë nga Barcelona. Reprezentuesi kamerunas e njeh mirë gjigantin katalan prej ku ishte larguar gjatë verës së vitit të kaluar, në marrëveshje shkëmbimi me Zlatan Ibrahimoviçin. “N�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.944Z

Berisha duhet ti dali zot Frangajve!

Nga Mero Baze   Po më dhimbset Hysni Burgaj. Nuk e njoh nga afër, por nga larg gjithmonë e kam parë si një njeri të pafuqishëm, që kish pranuar një detyrë për të mos qenë në krye të detyrës. Nuk kishte fuqi as të të mbronte nga Berisha, as nga Flamuri, dhe po ashtu nuk kish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.100Z

O Zot, pyeti përse na vranë???

Nga Ilir Hoxholli   Kjo pyetje më rëndoi që në pamjen e parë që hasa këtë foto në internet. Kjo pyetje më rëndon për të gjithë fëmijët në botë. Nuk jam teolog, por nga ato që kam lexuar është se, në Ditën e Gjykimit viktima shoqëron vrasësin para Zotit dhe thotë: &#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.610Z

Cuadrado: Faleminderit Zot!

Juan Cuadrado është shprehur tejet i lumtur për kalimin te Chelsea. Anësori kolumbian, me t’u zyrtarizuar te skuadra e Jose Mourinhos, ka bërë një postim në llogarinë e tij në twitter. “Faleminderit Zot, faleminderit Chelsea”, ka s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.100Z

Gjenova, ja momenti i shembjes së urës: O Zot, o Zot! (Video)

Pamjet e rrëzimit të urës në Gjenova të Italisë po bëjnë xhiron e uebit.  Në video dëgjohet një person që ulëret i shokuar nga ajo cfarë po sheh: “O Zot! O Zot!”, – dëgjohet të thotë ai. Videoja tregon si rrëzohet një pjesë e strukturës së urës, ku deri tani

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama