Rezultate te kerkimit per termin: +Zot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.944Z

Berisha duhet ti dali zot Frangajve!

Nga Mero Baze   Po më dhimbset Hysni Burgaj. Nuk e njoh nga afër, por nga larg gjithmonë e kam parë si një njeri të pafuqishëm, që kish pranuar një detyrë për të mos qenë në krye të detyrës. Nuk kishte fuqi as të të mbronte nga Berisha, as nga Flamuri, dhe po ashtu nuk kish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.100Z

O Zot, pyeti përse na vranë???

Nga Ilir Hoxholli   Kjo pyetje më rëndoi që në pamjen e parë që hasa këtë foto në internet. Kjo pyetje më rëndon për të gjithë fëmijët në botë. Nuk jam teolog, por nga ato që kam lexuar është se, në Ditën e Gjykimit viktima shoqëron vrasësin para Zotit dhe thotë: &#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.610Z

Cuadrado: Faleminderit Zot!

Juan Cuadrado është shprehur tejet i lumtur për kalimin te Chelsea. Anësori kolumbian, me t’u zyrtarizuar te skuadra e Jose Mourinhos, ka bërë një postim në llogarinë e tij në twitter. “Faleminderit Zot, faleminderit Chelsea”, ka s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.100Z

Gjenova, ja momenti i shembjes së urës: O Zot, o Zot! (Video)

Pamjet e rrëzimit të urës në Gjenova të Italisë po bëjnë xhiron e uebit.  Në video dëgjohet një person që ulëret i shokuar nga ajo cfarë po sheh: “O Zot! O Zot!”, – dëgjohet të thotë ai. Videoja tregon si rrëzohet një pjesë e strukturës së urës, ku deri tani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.599Z

Parlamenti, o Zot çfarë neverie..

Nga Mentor Kikia Në parlament edhe sot pati zhurmë, shumë zhurmë, vetëm zhurmë. Sërish deputetët e opozitës u çuan në këmbë dhe pushtuan foltoren dhe ca projektligje u votuan me vrap, pa asnjë diskutim. Sërish u kërkua që Gjykata Kushtetuese të marrë në shqyrtim mandatet e dep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.061Z

O Zot, për ku po nxitojnë?

Nga Ilir Hoxholli Nuk lidhet burri, më tha një miku im, kur hipa pasagjer në makinën e tij. Një shprehje e njerëzve të forte, të cilët sfidojnë policinë. Nuk e kam vënë rripin e sigurimit as nga frika e policisë, as nga frika e vdekjes, por si një detyrim përgjegjësie jetësore p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.177Z

Bie besimi në Zot në botën jomyslimane

Një studim i ri i SHBA-së ka gjetur se besimi në Zot po bie ngadalë në botë, edhe pse përqindja dallon nga vendi në vend.Filipinet janë në vendin e parë në botë, ku 94 per qind e anketuesve thonë se “janë të sigurtë” për ekzistencën e Zotit. Çili është i dyti me 88 p�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama