Rezultate te kerkimit per termin: +Zot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.100Z

O Zot, pyeti përse na vranë???

Nga Ilir Hoxholli   Kjo pyetje më rëndoi që në pamjen e parë që hasa këtë foto në internet. Kjo pyetje më rëndon për të gjithë fëmijët në botë. Nuk jam teolog, por nga ato që kam lexuar është se, në Ditën e Gjykimit viktima shoqëron vrasësin para Zotit dhe thotë: &#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.610Z

Cuadrado: Faleminderit Zot!

Juan Cuadrado është shprehur tejet i lumtur për kalimin te Chelsea. Anësori kolumbian, me t’u zyrtarizuar te skuadra e Jose Mourinhos, ka bërë një postim në llogarinë e tij në twitter. “Faleminderit Zot, faleminderit Chelsea”, ka s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.100Z

Gjenova, ja momenti i shembjes së urës: O Zot, o Zot! (Video)

Pamjet e rrëzimit të urës në Gjenova të Italisë po bëjnë xhiron e uebit.  Në video dëgjohet një person që ulëret i shokuar nga ajo cfarë po sheh: “O Zot! O Zot!”, – dëgjohet të thotë ai. Videoja tregon si rrëzohet një pjesë e strukturës së urës, ku deri tani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.599Z

Parlamenti, o Zot çfarë neverie..

Nga Mentor Kikia Në parlament edhe sot pati zhurmë, shumë zhurmë, vetëm zhurmë. Sërish deputetët e opozitës u çuan në këmbë dhe pushtuan foltoren dhe ca projektligje u votuan me vrap, pa asnjë diskutim. Sërish u kërkua që Gjykata Kushtetuese të marrë në shqyrtim mandatet e dep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.061Z

O Zot, për ku po nxitojnë?

Nga Ilir Hoxholli Nuk lidhet burri, më tha një miku im, kur hipa pasagjer në makinën e tij. Një shprehje e njerëzve të forte, të cilët sfidojnë policinë. Nuk e kam vënë rripin e sigurimit as nga frika e policisë, as nga frika e vdekjes, por si një detyrim përgjegjësie jetësore p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.177Z

Bie besimi në Zot në botën jomyslimane

Një studim i ri i SHBA-së ka gjetur se besimi në Zot po bie ngadalë në botë, edhe pse përqindja dallon nga vendi në vend.Filipinet janë në vendin e parë në botë, ku 94 per qind e anketuesve thonë se “janë të sigurtë” për ekzistencën e Zotit. Çili është i dyti me 88 p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.220Z

Kuzhinieri gjen në patëllxhan fjalën Zot

Një kuzhinier nga  Louisiana ka marrë  frymëzim hyjnor këtë të hënë, kur ai ka parë në fetën e një patëllxhani të formohet fjala God, Zot. Ai sapo ka qartësuar këtë ka thirrur shokët e tij të restorantit ku punonte Gino për të vështruar fjalën e shenjtë të Zotit. “Un

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama