Rezultate te kerkimit per termin: +Zuniga

Total: 90
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.319Z

Zuniga i kërkuar në Spanjë

Mesfushori i Napolit, Juan Camilo Zuniga ka zgjuar interesim nga disa klube spanjolle që janë duke konsideruar mundësinë e transferimit të tij gjatë afatit kalimtar të verës. Sipas medieve spanjolle, Sevilla dhe Atletico Madrid janë duke e përcjellë Zunigan tashmë disa muaj, por në ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.671Z

Zuniga kercenohet me jete

Tifozet braziliane jane ndare mjaft te shqetesuar nga ndeshja e mbremshme ndaj KolumbiseLojtari pothuajse kryesor i tyre Neymar u lendua dhe tani ka humbur Boterorinbr br Ishte lojtari i Napolit Cristian Zuniga i cili e goditi 22 vjecarin dhe per kete ai eshte kercenuarShko ne shtepi nese nuk do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.610Z

Zuniga Nuk doja ta lendoja Neymarin

Camilo Zuniga, mbrojtësi i krahut kolumbian i cili i theu një vertebër Neymarit në ndeshjen çerekfinale të Botërorit mes Brazilit dhe Kolumbisë, deklaroi pas takimit se nuk kishte ndërhyrë me qëllimin për të dëmtuar yllin e Sele

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.194Z

Zuniga ia bën si burrat, i kërkon falje Neymarit

Ndeshja miqësore ndërmjet Kolumbisë dhe Brazilit pos që iu ndihmojë të dy trajnerëve për të parë gjendjen në skuadrat e tyre, i dha fund edhe diskutimeve që lindën në kampionatin botëror, ku Zuniga pas një ndërhyrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.172Z

Matri-Zuniga, afër shkëmbimit

Kampioni dhe nënkapmpioni i Italisë, Juventus dhe Napoli mund të bashkpunojnë në këtë merkato verore. Bianconerët janë duke kërkuar shërbimet e anësorit të Napolit, Camilo Zuniga. Ndërsa, Napoli e kërkon sulmuesin e Juves

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.671Z

Interi, pas Zunigas

Sipas medieve kolumbiane, Inter është i interesuar për mbrojtësin e majtë të Napolit, Juan Camilo Zuniga. Nerazzurrët tashmë kanë filluar të planifikojnë përforcimet për sezonin e ri, pas rezultateve dëshpëruese të këtij edicioni dhe Zuniga spekulohet të jetë një prej objektivëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.398Z

“Plaku” i golave të jashtëzakonshëm

Skuadra peruane, Melbar, është shumë e lumtur që në skuadër ka një lojtar të jashtëzakonshëm si Ysrael Zuniga. Zuniga edhe pse 37-të vjeçar, po ia del të shënoj gola të mrekullueshëm, sikur ky që e shënoi n&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama