Rezultate te kerkimit per termin: +Zuniga

Total: 90
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.224Z

Neymar Mund te kisha perfunduar ne karroce

Ndërhyrja e rëndë e Zuniga-s ndaj Neymar në ndeshjen çerekfinale mes Kolumbisë dhe Brazilit e detyroi ylli brazilian ta përfundonte para kohe Botërorin e shumëpritur prej tij. Mes lotësh ylli brazilian ka folur para gazetarëve mbi d&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.592Z

Napoli- Inter mbyllet paqësisht, 0-0  

Ndeshja pati shumë emocione dhe raste për gol, por asnjëra nga ekipet nuk ia doli ta dërgonte topin në rrjetë. Kjo falë edhe shtyllave të goditura nga Hamshik dhe Muntari, si dhe formës së mirë të portierëve Hulio Sezar dhe De Sanktis.Me këtë barazim zikaltrit ngjiten në kuotën e 54

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.757Z

Nejmar: Në Botërorin e 2014-ës, për pak u paralizova!

Në një intervistë dhënë ish-shokut të tij të skuadrës te Barcelona, Gerard Pique, për llogari të revistës The Players Tribune, Neymar Junior kujton momentin më të keq në karrierën e tij. Ylli brazilian u referohet finaleve të Botërorit 2014, pikërisht dëmtimit të rëndë që peso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.394Z

Atletiko e Madridit me sytë nga merkato italiane

Madrid - Skuadra e Atletikos së Madridit është e fokusuar tërësisht në tregun italian për merkaton e janarit. Në objektivim e madrilenëve është futbollisti i Sienës, Huan Kamilo Zuniga. Sipas të përditshmes Marca, bardhekuqtë e Atletikos e kanë të lehtë për të bindur lojtarin në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.234Z

Napoli, sot prezantohet skuadra e re

Sot ne oren 19:00 do te prezantohet skuadra e re e Napolit perpara mijera te ftuarve ne anijen luksoze “Costa Concordia”. Per skuadren sot do te jete edhe stervitja e pare ne Castelvolturno pas dy diteve pushim te dhena nga tekniku Donadoni per te pergatitur me pas miqesoren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.366Z

Grabitet futbollisti i Napolit

Futbollistet nuk i shpetojne grabitjeve ne Napoli Lorenzo Insigne ishte viktima e radhes Sulmuesi ishte ne pranine e bashkeshortes dhe disa miqve mbremjen e se shtunes kur eshte kercenuar me arme ne zonen e Vomerosbr br Keqberesit e kane njohur dhe duke e ndjekur per ti grabitur sendet me vlere dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.610Z

Tronditet Brazili perfundon Boterori per Neymar

Brazili arriti të kualifikohet mbrëmjes e së premtes për në gjysmëfinale të Botërorit, pasi mundi 2-1 Kolumbinë, por në fund të ndeshjes Scolari dhe miliona tifozë të kësaj kombëtareje u hidhëruan pasi lideri i ekipit, N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama