Rezultate te kerkimit per termin: +AKTri

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.109Z

Eddie Murphy bëhet baba për herë të nëntë

Aktori Eddie Murphy është bërë baba për herë të tëntë. Vajza erdhi në jetë mëngjesin e 3 Majit, në Los Angelos Kaliforni. Prindërit vendosën që ta quajnë Izzy Oona Muprhy, dhe sipas deklaratës së dhënë për shtyp nga përfaqësuesit e Eddie, ajo ështe shumë e shëndetshme. Jo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama