Rezultate te kerkimit per termin: +ANTA

Total: 6990
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.614Z

ANTA certifikohet me gjashte standarde

Vlerësohet Agjencia Nacionale e Transportit Ajror. E njohur me inicialet ANTA, ajo është certifikuar me 6 standarde ndërkombëtare, pas përfundimit te projektit te modernizimit te hapësirës ajrore. Ky certifikim është ofruesi i pare i shërbimeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.038Z

Rekordi, çanta që kushton 3.8 milionë dollarë

Londër, 27 shkurt, NOA – Në botën  modës asgjë nuk është çudi. Një çantë dore për femra mund të kushtojë edhe sa një bankë, 3.8 milionë dollarë. Çanta ka edhe një emër, quhet “1001Nights Diamonds Purse” dhe do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.086Z

Festat e fundvitit ANTA hap tenderin 17 milione leke

TIRANE- Festat e fundvitit i kane mjaftuar Agjencise Nacionale te Trafikut Ajror qe te parashikoje nje shpenzim jo te vogel. ANTA ka bere nje kerkese per propozime si forme te prokurimit publik me objekt prokurimi Sherbimi per darken e Vitit te Ri 2012 per punonjesit e ANTA sh.a. Sipas dokumentit qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.389Z

Njihuni me gruan që vodhi 905 çanta

Kur është fjala për çanta dore e firmave më të njohura, femrat bëjnë gjithçka e madje edhe të vjedhin. Mirëpo Jayne Rand, e ka tejkaluar rekordin me çanta, të cilat i ka vjedhur në vende të ndryshme, për tre vite.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.725Z

Sfilatat më të veçanta në botë |FOTO

Transmetuar më 18.09.2014 - 19:20 Më poshtë do të keni mundësinë të ndiqni disa nga sfilatat më të veçanta dhe njëkohësisht më të vështira në botë, për tu realizuar. Njëra prej tyre është b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.383Z

Çanta, aksesori i domosdoshëm që ju shoqëron |FOTO

Transmetuar më 11.09.2015 - 16:48 Nisim nga ato çanta në formë të vogël, ku në lojë janë metalet me ngjyra. Këto modele çantash janë të çmuara, delikate dhe është kryesisht moda për fundverën e vitit 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.260Z

Fillon ndërtimi i godinës së ANTA, Olldashi: Është dyfishuar numri i pasagjerëve

Tiranë, 19 gusht, NOA Ministria e Transporteve ka inauguruar sot nisjen e punimeve për ndërtimin e godinës së re të ANTA-s (Agjencisë Nacionale të Trafikut Ajror dhe të kullës së kontrollit. I pranishëm në këtë cermoni ka qenë dhe ministri Sokol Olldashi, i cili u shpreh se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama