Rezultate te kerkimit per termin: +Absolutisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.459Z

Christian Eriksen, absolutisht fantastik

Ylli i Ajaxit, Christian Eriksen ka dhuruar spektakël në ndeshjen miqësore që Ajaxi e fitoj ndaj skuadrës gjermane, Dynamo Dresden. Ylli danez shënoj 2 gola në këtë ndeshje. Të dy golat e tij ishin absolutisht fantastike, duke realizuar nga gjuajtja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.751Z

Hernanes, absolutisht i pashitshëm

Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, insiston se mesfushori brazilian Hernanes është absolutisht i pashitshëm. Përfaqësuesi brazilian është bërë lojtari kryesor i ekipit nga Roma me paraqitjet e tij fantastike. “Hernanes është një djalosh i jashtëzakonshëm, me fuqi dhe përqendrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.020Z

"SHBA, absolutisht kunder ndarjes"

Pjesa me e madhe e vendeve ne mbare boten nuk do te jene per ceshtjen e ndarjes se Kosoves, ka deklaruar nensekretari i Departamentit Amerikan te Shtetit, Nicholas Burns. Shtetet e Bashkuara zeshem kane theksuar "kundershtimin absolut" ndaj cfaredo levizjeje per ndarjen e Kosoves. "Ne absolutisht e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.588Z

Ja dhe treni absolutisht më i shpejtë në botë (VIDEO)

Japonezët me projektin e tyre JR-Maglev kanë arritur në vitin 2003 të testojnë në Yamanashi një prototip me shpejtësinë më të lartë të matur ndonjëherë të një treni hekurudhash deri në 581 kilometra në orë. Ndërsa sa u përket trenave klasikë rekordin e mban

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.162Z

"Zgjedhjet, rezultatet absolutisht te rregullta"

"Zgjedhjet ne Shqiperi jane monitoruar nga nje komision ekspertesh te misionit te OSBE-ODIHR, rezultatet e te cilave jane gjykuar si absolutisht te rregullta, duke respektuar sistemin e zgjedhjeve elektorale". Ky eshte komenti i ministri te Jashtem te Italise, Franko Fratini, lidhur me zgjedhjet e f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.480Z

Ministri serb: Kërkesa e Merkelit, absolutisht e papranueshme

Beograd, 25 gusht, NOA – Beogradi përforcoi edhe një herë të mërkurën refuzimin e tij ndaj kërkesës së kancelares Merkel për heqjen e strukturave paralele serbe në Veriun e Kosovës. Kjo kërkesë është cilësuar “absolutisht e papranueshme” nga ministri serb për Koso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.531Z

Kadare: Letersia shqipe eshte absolutisht me e njohura ne Evrope

Shkrimtari Ismail Kadare tha dje ne nje interviste per ATSH-ne se ishte i nderuar per kete cmim. "Eshte nje cmim elitar qe cdo shkrimtar e ka shume per nder kur e merr. Deri tani e kane marre shkrimtare shume te medhenj. Dua te theksoj se edhe ne kete edicion shkrimtaret pjesemarres ishin shume te c

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama