Rezultate te kerkimit per termin: +Adele

Total: 497
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.920Z

Adele tërhiqet nga muzika

Ajo dëshiron tja kushtojnë gjithë kohën fëmijës së saj dhe partnerit. Kështu këngëtarja britanike, Adele ka vendosur të tërhiqet për 5 vjet nga skena. Daily Mail shkruan se Adele do që të bëjë rolin e nënës me kohë të plotë, për djalin e saj 3-vjeçar, Angelo. Këngëtarja ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.732Z

Transformimi gjigand i Adele (FOTO)

Share Ajo është këngëtarja e momentit. 23-vjeçarja Adele po thyen të gjitha rekordet dhe vetëm pak ditë më parë u nderua me 6 çmime Grammy. Por, pavarësisht zërit të mrekullueshëm, Adele e ka pasur kompleks peshën e saj, duke qenë se nuk ka qenë normale. Kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.247Z

Adele parakalon Pink Floyd

Albumi i Adele "21" Harrojeni Rolling in the Deep, Adele po ngjitet. Albumi i saj 21 është tashmë i shtati ndër më të shiturit në Britaninë e Madhe për të gjitha kohërat. Në këtë mënyrë ajo ia ka kaluar grupit legjendar Pink Floyd sa i takon shitjeve të albumit të vitit 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.164Z

Adele pushton kopertinën e revistës Time

Me një xhaketë të kuqe, buzët po ashtu të kuqe zjarr, flokët të mbledhur dhe një make-up si yjet e kohëve të vjetra. Kjo është këngëtarja Adele në kopertinën e revistës, Time për festat e fundvitit. Fotot, të cilat janë bërë nga Erik Madigan Heck do të jenë në numrin e ri t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.542Z

Adele zbret nga froni

Pronare e albumit më të shitur në Britaninë e Madhe nuk është më flokëkuqja Adele. Në fakt, Emeli Sande e ka tejkaluar atë, kështu që është albumi i saj “Our Version of Events” (Versioni Ynë i Ngjarjeve) ai që i prinë listës së albumeve më të shitura, shkruan portali N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.310Z

Adele kthehet në ikonë të homoseksualëve

Share Në morinë e çmimeve të shumta të fituara nga këngëtarja e njohur, tashmë është shtuar edhe një çmim tjetër. Ajo është përzgjedhur si këngëtarja ikonë e homoseksualëve. Përzgjedhja është bërë nga një radio për homoseksualë në Britaninë e Mad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.638Z

Adele: Më pëlqen trupi im!

Këngëtarja me zërin e mrekullueshëm, Adele, është komentuar shpesh herë për pamjen e saj të jashtme dhe më së shumti komentet kanë qenë negative për shkak të peshës së saj. Megjithatë, këngëtarja nuk i merr aspak në konsideratë këto komente pasi i pëlqen vetj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama