Rezultate te kerkimit per termin: +Adi +Shkembi

Total: 1138
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.735Z

Qetsori dhe Adi, nga “Big Brother” në listat e deputetëve të PDK e G99

 ADI SHKEMBIDy prej personazheve më të njohur të edicionit të dytë të “Big Brother” përfshihen në politikë, duke u angazhuar në fushatën e zgjedhjeve të 28 qershorit. Bëhet fjalë për Qetsorin, konkurrentin që fitoi këtë edicion të këtij spektakli dhe finalistin t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.140Z

Selia e PD zyra per tre ish-kryetaret Berisha Shehu dhe Selami

e Hene 15 Shtator 20140923 am p classwp-caption-text Shehu Berisha e SelamiSSSAbrASS8220Panorama8221 shkruan sot se Keshilli i ri Kombetar qe do te dale nga Kuvendi i fundshtatorit do te jete i pari qe do te inauguroje seline e rikonstruktuar te Partise Demokratike Punimet e ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.203Z

Berisha: Në 2013 meritojmë një mandat tjetër qeverisës

 ADI SHKEMBI.Turi i falënderimeve dhe inaugurimeve të Kryeministrit Berisha vijon në Vlorë, qark në të cilin koalicioni i tij fitoi pesë mandate ndaj shtatë të PS-së. Kreu i ekzekutivit inauguroi fillimin e punimeve për konstruksionin e rrugës Peshkëpi – Ura e Drashovicës, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.087Z

Harta e re PD mbledh firma per referendum

e Marte 26 Gusht 20140915 am brbr8220Panorama8221 shkruan sot se Partia Demokratike po pergatitet tu drejtohet votuesve qe te rrezoje me referendum harten e re territoriale Megjithese Presidenti Bujar Nishani e ktheu pak dite me pare ligjin e miratuar vetem me votat e maxhoranc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.079Z

Guvernatori i ri Nishani nis negociatat

e Hene 27 Tetor 20140907 am p classwp-caption-text PRESIDENTI NISHANI E KRYEMINISTRI RAMASSSAbrASSPresidenti Bujar Nishani nuk do te prese kandidatura nga Kryeministri Rama per Guvernator te Bankes se Shqiperise por do ti paraqese qeverise dhe opozites nje liste me emra per te p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.190Z

Nuk justifikon 2 mln pasuri padi kryekomunarit

e Shtune 6 Shtator 20140956 am brbrInspektorati i Larte i Deklarimit te Pasurive kallezoi dje penalisht kryetarin e arrestuar te komunes Berzhite Genc Drita per deklarim te rreme te pasurise ne shumen 2 milione USD SSSAbrASSNe nje raport te detajuar te ketij institucioni behet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.214Z

Kuvendi seanca e pare rrezon dekretet e Nishanit

e Enjte 28 Gusht 20140836 am p classwp-caption-text Komisioni i LigjeveSSSAbrASSMaxhoranca do te rrezoje ne nje kohe rekord pese dekretet e Presidentit Bujar Nishani Pas deklarates se Kryeministrit Edi Rama se dekretet e kreut te shtetit do te votohen kunder qe ne seancen e par

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama