Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Total: 117
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.436Z

Banda e grabitësve të bankave/ Zbardhet kodi mafioz mes Neim Avdulaj dhe Admir Murataj

Nëse do të kapem nga policia, do ta duroj presionin e shtetit dhe emrin tënd nuk do ta nxjerr. Nëse ndodh kjo, ti ke punë me mua, jo me Fationin e Ditionin. Kjo ishte garancia, që ish-komandoja Neim Avdylaj, i kishte dhënë të shumëkërkuarit Admir Murataj, që cilësohet si truri i grabitj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.222Z

Rinas/ Grabitësi i vrarë dyshohet të jetë Admir Murataj; shoqërohet në polici gruaja e tij

Ndonëse ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nga policia, burime bëjnë me dije se nga krahasimi i shenjave të gishtave dhe këqyrja fizike e bërë, rezulton se personi që mbeti i vrarë dje në aksionin e karakteristika të ngjashme me ato të Admir Murataj. Fillimisht identiteti i tij u zb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.222Z

Vëllai i Admir Murataj: Nuk i kemi hapur dyert e mortit, presim konfirmim nga policia

Mediat greke raportuan sot se personi, i cili mbeti i vrarë në Rinas është Admir Murataj, por kjo nuk është konfirmuar ende nga autoritetet shqiptare. Familjarët e Admir Muratajt janë në ankth, në pritje të zbardhjes së identitetit nga policia. Vëllai i tij, Tan Murataj ka thënë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.158Z

Operacioni Patriot zhvendoset në Dibër, kërkohet grabitësi i pestë, Admir Murataj

Policia e Shtetit ka bërë me dije se operacioni i koduar Patriot për arrestimin e grabitësve të 3,2 mln eurove disa ditë më parë në Qafën e Kasharit është duke vijuar edhe gjatë ditës së sotme. Sipas policisë, operacioni aktualisht po vijon në Dibër me kontrolle masive nga ajri dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.222Z

Gruaja sheh trupin e pajetë të Admir Murataj, mes lotësh konfirmon: Është ai!

Mediat greke ishin të parat që dhanë lajmin se grabitësi i vrarë jo shumë larg pistës së aeroportit Nënë Tereza, është Admir Murataj, i arratisur nga burgu i Trikalas në vitin 2017. Për disa orë identiteti i viktimës mbeti i pakonfirmuar nga policia e Shtetit, por në orën 11:00 kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.333Z

Arrestohet kreu i bandes se grabitesve Admir erpja

brbrKur ka kaluar me shume se nje jave nga supergrabitja e ndodhur ne rrugen e Rinasit policia arrestoi mbremjen e se premtes te shumekerkuarin Admir erpja Ai ishte cilesuar si nje nga kreret e grupit qe grabiste makinat e blinduara se bashku me te pakten 4 pjesetare te tjere te cilet jane te prango

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.524Z

Banda e grabitësve, bashkëpunon edhe Admir Çerpja

Megjithëse Fatjon Xhyliu foli i pari duke u rrëfyer për superbandën e grabitjeve në Rinas, Prokuroria nuk ka negociuar ende me të për ti dhënë statusin e të penduarit. Një tjetër i arrestuar pritet të përfitojë si dëshmitar i drejtësisë. Ai është Admir Çerpja i arrestuar pas di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama