Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Muratajn

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.524Z

Banda e grabitësve, bashkëpunon edhe Admir Çerpja

Megjithëse Fatjon Xhyliu foli i pari duke u rrëfyer për superbandën e grabitjeve në Rinas, Prokuroria nuk ka negociuar ende me të për ti dhënë statusin e të penduarit. Një tjetër i arrestuar pritet të përfitojë si dëshmitar i drejtësisë. Ai është Admir Çerpja i arrestuar pas di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.436Z

Banda e grabitësve të bankave/ Zbardhet kodi mafioz mes Neim Avdulaj dhe Admir Murataj

Nëse do të kapem nga policia, do ta duroj presionin e shtetit dhe emrin tënd nuk do ta nxjerr. Nëse ndodh kjo, ti ke punë me mua, jo me Fationin e Ditionin. Kjo ishte garancia, që ish-komandoja Neim Avdylaj, i kishte dhënë të shumëkërkuarit Admir Murataj, që cilësohet si truri i grabitj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.703Z

Gjykata le ne burg grupin e Admir Tafilit

brbrGjykata e Krimeve te Renda la ne burg tre te akuzuarit si pjese e bandes se vrasesve me pagese Admir Tafili kryetari i grupit te strukturuar kriminal kunati i tij Elson Merdani dhe Alfred Qefalia njeri prej ekzekutoreve u njohen me masen ne seancen me dyer te mbyllura Mesohet se nga te gjithe te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.333Z

Kapet kreu i grabitjes se Rinasit

brbrKur kane kaluar me shume se 1 jave nga supergrabitja ne Rinas policia prangosi personin e 5 ta bandes Admir erpja Ai ishte shpallur ne kerkim nga blute si nje nga kreret e grupit te dy grabitjeve te ndodhura ne rrugen e Rinasit 35-vjecari u arrestua ne zonen e Dibres ku po kerkohej bashke me k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.955Z

Murataj e Sinani në gjyq, mohojnë të kenë lidhje me grabitjet në Rinas

Gjykata e Krimeve të Rënda dha masën e sigurisë “Arrest me burg” për  Dritan Sinanin dhe Aleksandër Muratajn, dy të arrestuarit e fundit për grabitjet e ndodhura në rrugën e Rinasit. Vetë ata kanë mohuar të kenë lidhje me grabitjen.  “Në kohën kur ndodhi g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.165Z

Supergrabitja ne Rinas dy grabites te tjere ne gjykate

p styletext-align justifyGjykata e Tiranes le ne burg Neim Avdulajn dhe Ernest Kupen 2 prej autoreve te tjere te akuzuar per grabitjen e 32 milione dollareve ne Qafe Kashar I pari qe mberriti ne Gjykaten e Tiranes ishte ish-ushtari profesionist i Forcave te Armatosura Neim Avdulaj 28-vjecari ka pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.222Z

Gruaja sheh trupin e pajetë të Admir Murataj, mes lotësh konfirmon: Është ai!

Mediat greke ishin të parat që dhanë lajmin se grabitësi i vrarë jo shumë larg pistës së aeroportit Nënë Tereza, është Admir Murataj, i arratisur nga burgu i Trikalas në vitin 2017. Për disa orë identiteti i viktimës mbeti i pakonfirmuar nga policia e Shtetit, por në orën 11:00 kur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama