Rezultate te kerkimit per termin: +Adoleshentet

Total: 583
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.611Z

Ne adoleshentet politike nuk jemi nje mit

Transmetuar me 02062015 - 2302 Nga Abby Tomlinsonbr br Me referendumin per BE-ne qe ka gjasa te jete ceshtja kryesore e diskutimeve te politikaneve gjate dy viteve te ardhshme nuk ka asnje dyshim se nje prej aspekteve me te debatuara te saj do te jete ele

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.501Z

Foto+Video/ Adoleshentet rrahin bashkëmoshatarin

Një samaritan i mirë përfundoi duke u goditur disa herë me shqelma e grushta nga dy adoleshente, pasi vendosi të ndërhyjë kur pa që po i ngacmonin mikun e ngushtë. Ngjarja ka ndodhur në Bristol të Britanisë së Madhe. Jake Andrews, 14 vjeç, ndërhyu kur pa që dy vajzat adoleshente po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.313Z

VIDEO/ Adoleshentet kapen për flokësh në Lushnjë, i ngacmoi të dashurin

Në gjimnazin Jani Nushi në Lushnje, një adoleshente ka kapur prej flokësh shoqen e saj, pasi mesa duket ajo i kishte dhënë një buzëqeshje të dashurit të saj. Të paktën kështu thotë një nga nxënësit që ka qenë prezent në klasë në momentin e kur ndodhi sherri. Eshtë dashur nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.569Z

Adoleshentet, larg komunikimit me prinderit

Adoleshentet shqiptare e kane me te thjeshte te komunikojne me bashkemoshataret e tyre, madje te te njejtit seks sesa me prinderit. Ky eshte rezultati i nxjerre nga nje studim i kryer nga Instituti i Shendetit Publik gjate muajve te fundit. "Ajo cka duam te nenvizojme paraprakisht, dhe qe rezulton e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.800Z

Pornografia po gllaberon adoleshentet

"Kam shume merak per djalin. Me duket sikur po shket nga mendte e kokes. Rri i mbyllur ne vetvete, nuk pranon te haje rregullisht, eshte agresiv. Apo nuk eshte ne moshen e adoleshences, naten rri pa gjume e shikon tv". Keshtu degjohej ne nje nga urbanet e linjes se unazes nje zonje qe mesa duket i a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.152Z

Adoleshentet shtatzene pine duhan qellimisht motivi eshte shokues

Transmetuar me 22062016 - 0721 Adoleshentet qe mbeten shtatzene nuk heqin dore nga duhani pavaresisht se nje gje e tille eshte e ndaluar per te miren e femijes pasi duan te sjellin ne jete femije te vegjelbr br shte kjo ajo qe shkruhet ne nje artikull te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.417Z

VIDEO/ Adoleshentet rrahin dhe zhveshin në mes të rrugës shoqen e tyre

Një episod bulizmi ka ndodhur në Kinë ku një grup adoleshentesh kanë dhunuar një shoqen e tyre të klasës. Ato e godasin vazhdimisht dhe e zhveshin duke e lënë vetëm me të brendshme. Ngjarja ka shkaktuar shumë debat në Kinë pasi këto episode janë bërë shumë të shpeshta mes të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama